Juvena: Tajemství zářivé pleti

| 5.5.2015 | H - O, Novinky, Pečujte o sebe, Značky od A-Z | 0 komentářů

Švýcaři jsou všeobecně známí svou precizností. Značka Juvena je považována za experta v boji proti stárnutí v oblasti dámské pleťové kosmetiky. Již tisíciletí hledá lidstvo bájný pramen mládí. Přestaňte hledat a omládněte ještě dnes.

Zaostřeno na péči o pleť

Pro značku Juvena je hlavním kritériem získání mladistvého a zářivého vzhledu. Již od roku 1954, kdy byla Juvena označena za průkopníka v oblasti výzkumu pokožky a anti-aging kosmetiky, je hlavní myšlenkou krása ženy – její zářivá kůže, jiskra v oku, mladistvý elán. I samotný název společnosti v sobě nese tuto filozofii – z latinského „juvenalis“, tedy mladistvý vzhled.

Průkopnický duch značky v kombinaci se švýcarskou precizností a profesionálním přístupem vytvořili vynikající technologie a revoluční inovace v boji proti stárnutí pleti. Je to prosté, ženy, které používají kosmetiku Juvena, mládnou doslova před očima. Novou energii získává i jejich duše, na kterou má lepší zevnějšek blahodárný vliv.

Viditelné tajemství krásy

Pod uzávěrem každého kosmetického produktu od značky Juvena se skrývá čistý luxus. Pouze kvalitní kosmetika a pravidelná péče Vám pomohou zpomalit čas, možná i plout proti proudu času. Již více než 60 let, vědci z laboratoří Juvena důkladně studují procesy stárnutí kůže a vývoj pleti. Jejich výsledky jsou vynikající, tak proč je nevyzkoušet také?

Po několika letech objevili vědci světovou novinku – zdroj obnovy pokožky, který spočívá v kombinaci dvou revolučních studií: SkinNova Technology a studiem kmenových buněk. JUVENA nazývá tento inovativní průlom SkinNova SC Technology.

V čem tkví tajemství věčného mládí?

Právě ve SkinNova SC Technology. Nové, unikátní přísady vyvinuté z kaviáru a hedvábí hluboce pronikají do pleti a podporují opětovnou obnovu zářivé a krásné pokožky. Aktivně podporují tvorbu vlastních kmenových buněk – neutuchající zdroj čerstvé a mladistvé pleti. Zároveň poskytují ideální mikro-prostředí pro ostatní kožní buňky. Kvalita pokožky je tak prokazatelně lepší i zevnitř.

peče o plet v kadem veku

Mladá a zářivá pleť v každém věku díky kosmetice Juvena

S přibývajícím věkem se postupně zpomalují regenerační procesy Vaší pleti. V důsledku toho kůže ztrácí svou přirozenou pružnost a pevnost, je tenčí a první vrásky na sebe nenechají dlouho čekat. Díky kosmetice Juvena se proti běhu času obrníte ochranným štítem. Kvalita pokožky bude velmi brzy prokazatelně lepší.

Prohlédnout si celou nabídku kosmetiky Juvena

Luxusní kosmetika Juvena se vyznačuje širokým spektrem přípravků pro různé typy pleti.  Každý tak hravě nalezne to pravé právě pro sebe. Chcete se i Vy postavit proti proudu času?

[Celkem: 3    Průměr: 3.3/5]
Share This