Kate Moss slaví 15 let spolupráce s Rimmel London

| 12.9.2016 | Novinky, Trendy v líčení, Zajímavosti | 0 komentářů

Věřili byste, že je to už 15 let, co modelka Kate Moss spolupracuje se značkou Rimmel London? Tak významné výročí si zaslouží i speciální dárek. Dnes si představíme novou limitovanou edici dekorativní kosmetiky – odstíny, které si zamilujete.

Ikona, která diktuje módní trendy

Píše se rok 2001 a módní ikona Kate Moss se stala nejenom tváří, ale i múzou kosmetické značky Rimmel London. Jejich partnerství tvoří dodnes výrazné a inspirativní spojení, nesoucí půvab a originalitu s osobitým anglickým stylem.

Kate Moss (zdroj: goo.gl/wccid2)

Kate Moss (zdroj: goo.gl/wccid2)

Kate Moss snad vůbec nestárne (jak nespravedlivé k nám obyčejným smrtelnicím). Se svou porcelánově bílou pletí, uhrančivým pohledem a typickým rozpustilým úšklebkem Kate Moss (42 let) válcuje módní mola. Všichni ji známe jako odvážnou osobu s citem pro barvy. Jejího vytříbeného vkusu si všimlo před 15 lety i vedení značky Rimmel London.

V rámci této dlouhodobé spolupráce tak Kate dostává za úkol i navrhovat odstíny pro limitované edice značky Rimmel London. Produkty nesoucí označení By Kate, tak nejsou jen pouhým marketingovým tahákem na zákaznice, ale sama Kate se na vytváření daných produktů opravdu intenzivně podílí.

Limitovaná edice rtěnek jako dárek

K 15. výročí spolupráce letos v červenci uvedla značka Rimmel London na trh limitovanou edici By Kate 15th Anniversary – 6 nejpopulárnějších odstínů rtěnek v novém něžně růžovém balení. Tuto šestici základních odstínů lze nosit ve dne v noci. S nude tóny docílíte jemného, přirozeného vzhledu, s výraznými rudými odstíny pak snadno docílíte elegantního a svůdného pohledu.

  • Muse Red # 51
  • Idol Red # 52
  • Retro Red # 53
  • Rock N Roll Nude # 54
  • My Nude # 55
  • Boho Nude # 56

Součástí nejnovější kolekce By Kate 15th Anniversary jsou i laky na nehty. Dva nové přírůstky s 3D efektem mezi laky na nehty Rimmel London Super Gel By Kate – jde o odstín 044 Rock N Sparkle a 071 Guilty Pleasure, které také patří do limitované kolekce 15th Anniversary.

Nejnovější rtěnky z kolekce By Kate 15th Anniversary jsou krásně pigmentované a obsahují světlo odrážející prášek z černých diamantů. A cena? Stejná jako u všech ostatních výrobků – vynikající! Na Elnino.cz seženete za méně než 100 Kč. Nevím jak Vy, ale já už je mám v nákupním košíku a nemůžu se dočkat, až je otestuji na vlastní kůži. S rtěnkou od Kate Moss totiž nikdy nešlápnete vedle.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This