Když štětce, tak Sefiros!

| 20.7.2015 | Novinky, P - Z, Tipy a inspirace, Trendy v líčení, Značky od A-Z | 2 Komentáře

Dnes si již nedokážu představit každodenní líčení bez kosmetických štětců. Jsou nepostradatelnými pomocníky, které ušetří Váš čas, kosmetiku a vše jde s jejich pomocí hravě. Chcete si i Vy pořídit kvalitní štětce za nízkou cenu? Poznejte značku Sefiros.

Vysoká kvalita a nízká cena

Najít ten správný štětec není leckdy snadné. Někoho zalekne pořizovací cena opravdu kvalitních značek štětců, a tak většina z nás obvykle používá jen aplikátory dodávané přímo k dekorativní kosmetice. Já jsem však objevila novou značku kosmetických doplňků, která by již konečně mohla prolomit bariéry mezi cenou a kvalitou!

štětce Sefiros

štětce Sefiros

Značka kosmetických doplňků Sefiros dbá na prvotřídní kvalitu, a proto jsou všechny štětce a ostatní produkty vyráběny pouze v zemích EU. V portfoliu značky Sefiros si vybere i ta nejnáročnější zákaznice. Naleznete zde vše, co potřebujete každý den pro dosažení dokonalého vzhledu – jednotlivé typy štětců pro líčení očí, rtů, obočí, štětce na tvář, na make-up, kleště na řasy a mnohé další a další produkty.

Hebké štětce s dokonalou přesností

Štětce Sefiros mě nadchly hned na první pohled. Osobně dávám přednost přírodním materiálům, a proto mě zaujala série štětců Sefiros Red Wood. Vysoce kvalitní a jemně střižená vlákna Vás zaskočí svou až neskutečnou hebkostí. Mohla bych je používat stále. Červeno-hnědá dřevěná rukojeť se pohodlně drží a tím zajišťuje bezchybný a precizní výsledek.

štětce Sefiros

štětce Sefiros

Pro ty z Vás, kteří dáváte přednost spíše chladnému kovu, je zde série kosmetických štětců Sefiros Silver. Působí velice elegantním a profesionálním dojmem. Stejně jako štětce Red Wood se vyznačují vysoce kvalitními vlákny.

štětce Sefiros

štětce Sefiros

Za mě osobně jsou po dlouhé době štětce Sefiros příjemnou novinkou na trhu. Postupně začnu svou „malířskou“ výbavu obměňovat, protože tyhle štětce jednoduše musím mít.

Jaké typy štětců nejčastěji používáte? Nebo dáváte přednost spíše pěnovým aplikátorům?

[Celkem: 2    Průměr: 3/5]
Share This