Kenzo: Novinky, které by Vám neměly uniknout

| 19.11.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Ačkoli se může zdát, že vše se na podzim ukládá ke spánku a stagnaci, pro parfémový trh, plný novinek, to naštěstí neplatí. A tak mě těší, že mohu podpořit Vaši parfémovou zvědavost novinkami, které můžete na trhu nyní potkat.

U Kenza nezahálí a navrch přitvrdili. Provařené L´Eau Par Kenzo zintenzivnilo a můžete jej tak pořídit pod názvem L´Eau Par Intense Pour Femme. Větší důraz v této interpretaci na původní parfém se klade na pačuli. Přesto, že se díky němu parfém posouvá blíže k orientálním, ponechává si svou určitou lehkost.

Kenzo L´eau Kenzo Intense Woman

Kenzo L´eau Kenzo Intense Woman

Složení:
Hlava: červené jablko
Srdce: lotos, pivoňka, lilie
Základ: pačuli

Tu zde zastupují červené jablko, výrazné květinové tóny lilie a čerstvé, svěží pivoňky. Kombinací těchto složek dosáhlo Intense šťavnatosti a plnosti. Touto inovací rozšíří Kenzo své dosavadní zákaznice o ty, na které byla původní verze příliš svěží, ale zároveň je zocelená pačuli jen do té míry, aby původní zákaznice neodešly, ještě ji „unesou“. Pokud tápavě stojíte na rozhraní volby mezi původním, klasickým a novým, odvážnějším provedením, Intense Vám toto váhání ulehčí.

Mrkněte se na aktuální cenu.

Kenzo L´eau Kenzo Intense

Kenzo L´eau Kenzo Intense

Složení:
Hlava: limetka, mořské tóny, yuzu
Srdce: bazalka
Základ: vetiver, cedr

Verzi Intense seženete i v pánském provedení s názvem L´Eau Par Intense Pour Homme. Společně s dámským flakónem vytvářejí harmonický pár. Chladivá kompozice se otevírá svěžím mixem limetky spolu s mořskými tóny a yuzu. Originální kompozici doplňuje bazalka, vetiver a cedr. Výsledkem je aromatická a květinová vůně (podle mého názoru), kterou doplňuje kůže a lehký dotek máty. Výdrž pánské verze je velmi dobrá – na kůži byla znatelná po mnoho hodin.

Mrkněte se na aktuální cenu.

Obě varianty, dámskou i pánskou, navíc seženete za ceny, které potěší.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This