Kiss Marc Jacobs! Proč ne?!

| 30.8.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Vůně značky Marc Jacobs si ženy po celém světě oblíbily nejen pro jejich neodolatelnou vůni, ale také pro nezaměnitelný design flakonů. Kdo obdivuje okouzlující květinkové flakóny Marc Jacobs, čeká ho milé překvapení v podobě novinek roku 2017 Marc Jacobs Daisy Dream Kiss a Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss.

Řada Kiss je oděna do něžné růžové barvy, které skvěle pasuje k charakteru těchto okouzlujících vůní. Nechte se okouzlit svěžími a sladkými tóny ukrývajících se v jedinečných flakóncích pokrytými malými či většími kvítky.

Marc Jacobs Daisy Dream Kiss

Hledáte vůni stejně sladkou jako polibek? Pak už netřeba hledat. Marc Jacobs si vyšel s Amandine Clerc-Marie a díky tomu se můžeme radovat z krásky Marc Jacobs Daisy Dream Kiss plné květin a ovoce. Tento dámský parfém spatřil světlo světa v roce 2017 a copak to společně umíchali? Jedinečná květinově-ovocná kompozice se v úvodu otevírá doslova ovocným salátem s ananasem, grapefruitem a černým rybízem.

Marc Jacobs Daisy Dream Kiss

Marc Jacobs Daisy Dream Kiss

Trošku kyselejší začátek, za to ale svěží. Ovoce je postupně zaměněno rebarborou a květinami, a to konkrétně jasmínem a frézií. Základní tóny jen podtrhují ženskost, která se drásá na povrch. Závěr vůně Marc Jacobs Daisy Dream Kiss okupuje cedrové dřevo, ambroxan a pižmo. Je to stálá klasika, která nezklame. Povedené rande, viďte?

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss

V tomto případě měl Marc Jacobs schůzku s Olivierem Crespem a vytvořili dámskou vůni Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss. Výsledná vůně se opravdu povedla. Úvodem si vzali na pomoc růžový pepř, černý rybíz a mandarinku. V další fázi se ke slovu hlásí květiny (tak jako tomu bylo v u Daisy Dream Kiss).

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss

Přivoníte si k růži, pivoňce a květům třešně. Jako tečku, která doplňuje tuto celkově svěží kompozici, máme ambroxan, santalové dřevo a bílé dřeviny. I na tomto okouzlujícím flakónku vůně Marc Jacobs Eau So Fresh Kiss se pokocháme kytičkami, nejsou sice posety po celé lahvičce, ale za to jich je pár pěkných, velkých růžových na víčku.

Obě dámské vůně jsou opravdu k zulíbání. Krásně voní, jsou příjemné, výdrž je slušná a cena odpovídá kvalitě vůní Marca Jacobse. Pokud máte svou sbírku vůní Marc Jacobs, neměla by chybět ani růžová verze Kiss.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This