Klíčové slovo: detox

| 24.2.2017 | Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Nechte si poradit, jaký produkt použít na detox. Není nad to hýčkat své tělo a denně si užívat drobných maličkostí, které pomohou.

Je to tak každý rok. Chceme něco změnit, začít jinak, dělat vše lépe a pak přichází památní „od zítřka“. Já se tedy od ledna snažím dodržovat krokový limit (alespoň 8 000 kroků za den), při cestě do práce se učit angličtinu nebo si čtu knihu (netrávím čas na mobilu) a nesmí chybět i péče o mé tělo a pleť. Pojďte se mrknout na mé pravidelné „od zítřka“.

Obličej – ráno

Však to znáte. Hned ráno, sotva vstanu, už v peci oheň plane, pilně se snažím, vařím a smažím, ještě zametu dvůr a už prostírám stůl. Co Vám mám říkat… a taková krasavice jsem! Taková se hned tak nepotká! A tady mé zapůjčené střevo končí. Ráno i večer aplikuji na tvář, oči, krk a dekolt detoxikační a ochrannou micelární vodu Dermacol Detox&Defence Micellar Lotion, která je bohatá na přírodní antioxidanty a vitamíny. Důkladně odstraňuje nečistoty z pleti, a dokonce odličuje i voděodolný make-up.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/2082498732 dermacol detox defence micelarni voda pro zeny 200 ml 72978

Dermacol Detox&Defence Micellar Lotion

Měla bych ještě jeden tip, je ovšem o krapánek dražší, ale umí zlepšit kvalitu pleti. Ve velmi elegantním zlatavém balení je schovaný detoxikační pleťový krém Juvena Juvena Phyto De Tox 24h Cream, který chrání pokožku před volnými radikály. Intenzivně o pleť pečuje, dodává jí potřebnou hydrataci během celého dne. Den po dni se pleť stává silnější, pružnější a vrásky budou méně viditelné.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/800727918 juvena phyto de tox 24h denni pletovy krem pro zeny 50 ml 96866

Juvena Juvena Phyto De Tox 24h Cream

Tělo

Po dlouhém pracovním dni se těším na teplou spršku. Jak již víte, oblíbila jsem si řadu Aroma Ritual od Dermacolu, ale dnes bych vám ráda představila můj záložní plán, se kterým navodím pocit ještě lepší čistoty. Mám na mysli Adidas Skin Detox, jehož příjemná a nijak nenásilná vůně rozmazlí pokožku.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/2073725201 adidas skin detox sprchovy gel pro zeny 250 ml 144902

Adidas Skin Detox

Vlasy

Co se péče o vlasy týče, nejraději sáhnu po šamponu Redken Scalp Relief Soothing Balance Shampoo. Je vhodný pro citlivou a podrážděnou pokožku hlavy a zároveň vlasy jemně čistí. Zklidňující kombinace výtažků okamžitě pomáhá uvolnit pnutí vlasové pokožky a přináší dlouhotrvající utišující efekt. Vyprávím vám to tu jako ideální kosmetickou pohádku, ale neodsuzujte, dokud jej nevyzkoušíte. Po umytí je vlasová pokožka klidnější, hydratovanější, zkrátka v rovnováze. Jakmile jsou vlasy suché, můžete se těšit na lesklé, vzdušné a lehké vlásky.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1026718666 redken scalp relief oil detox shampoo sampon pro zeny 300 ml 158929

Redken Scalp Relief Soothing Balance Shampoo

Obličej – večer

Po sprše ještě jeden krok. Za chvilku budu v kolonce 30 a více, chce to něco na vrásky, něco co mou čistou pleť dokonale hydratuje, regeneruje a obnovuje. Detoxikační noční péče Nuxe Nuxellence Detox Anti-Aging Night Care obsahuje hedvábí a extrakt z květu mučenky, které pleť povzbuzují a regenerují. Dodává pleti novou energii a intenzivní péči. Po probuzení je pleť svěží, omlazená a prozářená, zkrátka je ze mě kočka.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/294783319 nuxe nuxellence detox anti aging night care nocni pletovy krem pro zeny 50 ml 106764

Nuxe Nuxellence Detox Anti-Aging Night Care

Já jdu s klidným svědomím spát a ráno opět nanovo. Jen tak docílíme výsledku :-).

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1530157161 7.2. 2017

Držím pěsti a pevnou vůli.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This