Kolekce vůní Lancôme Ôud pro náročné

| 2.3.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Orient, zlato a ty nejvybranější vzácné složky. Pokud patříte k milovníkům orientálně laděných vůní, neměla by vám uniknout exklusivní limitovaná edice Lancôme Ôud, která byla vytvořena výlučně na akordu oudu (agarového dřeva).

Lancôme Ôud Bouquet

Šaty dělají člověka a flakón dělá parfém. Dámský parfém Lancôme Ôud Bouquet, uvedený na trh v roce 2014 výhradně pro Harrods, je ukryt v luxusním zlatém flakónu, který si hraje se světlem a detailem. Pomyslnou kytici zde zastupuje květ růže prezentovaný v podobě zlaté mozaiky.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/499218994 lancome oud bouquet 1

Lancôme Ôud Bouquet

SLOŽENÍ:
Hlava:
vanilka, šafrán
Srdce:
pralinka
Základ:
růže, agarové dřevo

Lancôme Ôud Bouquet osobně považuji za jednu z nejvíce diskrétních a rafinovaných oud vůní. Tyto orientální parfémy nebývají pro širší veřejnost – mladší generace nad těmito kouřovými vůněmi doslova ohrnují nos. Lancôme Ôud Bouquet však tyto mýty boří! Přidáním gurmánsky sladkých akordů vanilky a čokolády v podobě pralinek se stává oud výrazně snesitelnějším. A růže? Excelentní a neopakovatelná podoba její orientálně laděné květinové vůně má až afrodiziakální ráz.

Lancôme Ôud Bouquet zanechává na kůži nezapomenutelnou stopu, která vás ohromí svou excelentní výdrží (troufám si tvrdit že více jak 24 hodin) – přežila celý den v práci, návštěvu tělocvičny i následnou sprchu. Z oblečení jsem ji cítila ještě druhý den večer. Elegance a šarm se ukrývají v gurmánsky sladké orientální vůni, které vévodí nevšední podoba oudu (agarového dřeva), moderní podoba růže a krémově sladká vanilka a pralinky.

Lancôme L´Autre Ôud

Součástí této luxusní a opravdu exkluzivní kolekce od Lancôme je i vůně L´Autre Ôud, která v říjnu 2012 tuto Orientem inspirovanou kolekci zahájila. Opulentní, vzácný a tajemný – i tak by se dal popsat Lancôme L´Autre Ôud, který je ztělesněním alegorie o bájném stromu.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/549598725 lancome l´autre oud 2

Lancôme L´Autre Ôud

SLOŽENÍ: 
Hlava:
labdanum, šalvěj, šafrán, cypriol oil
Srdce:
turecká růže, agarové dřevo, bulharská růže
Základ:
pačuli, vetiver, guajakové dřevo, mech, myrha, agarové dřevo, amyris, gurjanský balzám

Vzorec úspěchu je jednoduchý – pečlivě vybrané složky byly mistrně nakombinovány parfumérem Christophe Raynaud tak, aby zprostředkovaly půvab a jedinečnost této vůně, jak nejlépe umí. Vše začíná vzácnými kořeněnými tóny šafránu, cypriolu z Indie (voní trochu jako bambus a podporuje zemitou suchost složek), hřejivé labdanum a aromatické šalvěje. Srdce se skládá z opulentní kombinace těch nejlepších akordů absolutních růží – turecké a bulharské. Bohatý, mocný a dřevitý základ je tvořen z oudu, zelené a mokré pačuli, vetiveru, dřev, mechu a myrhy.

Kolekce Lancôme Ôud je oproti jiným parfémům této značky finančně náročnější, ale chcete-li kvalitu, nezklame vás. Investice se vyplatí – odměnou vám bude nezapomenutelná vůně, kterou budete uchvacovat své okolí.

Vyzkoušely jste někdy parfém z kolekce Ôud či snad preferujete jiný parfém od Lancôme?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This