Kosmetika pro nejmenší

| 16.9.2014 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Děti jsou náš život. Pro jejich zdraví a bezpečí jsme schopni udělat cokoli. Jedno je jisté, dítě samo neví, co je pro něj nejlepší. Od toho má Vás, své rodiče, aby o jeho zdraví pečovali.

Dětská pokožka se neumí sama bránit. Její přirozená ochranná bariéra se začíná vyvíjet až v pozdějším věku. Proto bychom měli výběru kosmetiky pro děti věnovat dostatek času. Rozhodně bychom neměli vybírat pouze podle pěkného obalu.  Máme pro Vás užitečné tipy na kosmetiku, která byla vytvořena v souladu s přírodou.

Přírodní kosmetika Lavera

Kosmetika Lavera byla založena roku 1987 jako rodinný podnik s cílem vyrábět skutečně přírodní kosmetiku. Nabízí kompletní sortiment přírodní kosmetiky pro ženy, muže i děti v BIO kvalitě zahrnující péči o celé tělo.

Lavera krém proti opruzeninámLavera krém proti opruzeninám

V místech, kde dítě zahalují plenky, je jeho pokožka nejnáchylnější k zapaření, které vede ke vzniku nepříjemných opruzenin. Při každém přebalování bychom měli aplikovat krém. Přírodní včelí vosk vytvoří na dětské pokožce ochranný film, který ji intenzivně chrání. Zinek a hodnotný tuk z ovčí vlny (lanolin) se postarají o přirozenou a šetrnou ochranu proti mokru. Cenný rakytníkový olej a rostlinné protidráždivé účinné látky pokožku dokonale zklidňují. Zadeček Vašeho děťátka bude v nejlepším pořádku bez nepříjemného začervenání.

Více produktů naleznete ZDE

Přírodní kosmetika Frais Monde

Italská kosmetika Frais Monde produkuje moderní přípravky s důrazem na přírodní ingredience. Hlavní složkou této kosmetiky je termální minerální voda.
Frais Monde Proteattiva Natural Bath Foam For ChildrenDítě se koupat musí, to bez debat. Co ale dělat, když se mu do vody moc nechce? Dejte mu důvod těšit se. Pěna do koupele Frais Monde dodává pocit pohodlí a svěžesti, která se dostaví ihned po očistné koupeli. Očistí tělíčko Vašeho drobečka, ale také zklidní podrážděnou pokožku. Koupel ve vaničce plné pěny se  bude děťátku líbit.

Více produktů naleznete ZDE

Přírodní kosmetika Weleda

Jedničkou na českém trhu v přírodní péči pro děti je švýcarská kosmetická značka Weleda. Dnes je celosvětově největším výrobcem čisté přírodní bio kosmetiky. V dětské řadě Calendula nenajdete nic, co by Vašemu drobečkovi uškodilo. Bez nejmenších obav můžete tuto kosmetiku používat od prvního dne života.

Kosmetika Weleda Calendia

Základní složkou je měsíček lékařský, který má blahodárný vliv na zklidnění pokožky. Hojí, léčí záněty, dezinfikuje a svou vůní zklidňuje před spaním.

Více produktů naleznete ZDE

zdroj: bit.ly/1FWeWnY

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This