Kosmetika pro každého muže

| 23.6.2015 | Novinky, O nás | 2 Komentáře

Pánská kosmetika dnes již rozhodně neznamená jen pěnu na holení. Vybrali jsme pro Vás ty aktuálně nejžhavější kosmetické kousky, které by rozhodně neměli chybět v žádné kosmetické „KPZ“ muže.

Dokonale vypracovaná postava si zaslouží jen tu nejlepší péči. Je nadobro pryč doba, kdy kosmetika byla jen pro holky a muž zavítal v obchodě do oddělení kosmetiky max. pro pěnu na holení. Moderní muži věnují péči o svůj zevnějšek mnohem více času než tomu bylo před lety. Pánská kosmetika již není tabu.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1199981804 bigstock muscled male model showing his 86477639

I muži mají své dny…

Jaké kousky stojí za vyzkoušení?

Čeká Vás po náročném dni schůzka s půvabnou kráskou? Unavený, s kruhy pod očima na ni moc dojem neuděláte. Jemné složení hydratačního gelu Clarins Men Super Moisture Gel (3) během okamžiku osvěží Vaši pleť a Vy budete ve formě, připraven jít na věc.

Neztrácet s ničím zbytečně čas. Zjednodušte si každodenní koupel s hydratačním sprchovým gelem Adidas 3in1 Hydra Sport (2). V jednom kroku tak naleznete dostatečnou péči o tělo, obličej i vlasy.

pánská KPZ

pánská KPZ

Noční můra snad každého muže – holit se na sucho. Zásobte se dostatečně dopředu gely na holení. Kombinaci nízké pořizovací ceny, ale vysoké kvality naleznete s chladivým přípravkem na holení Nivea Men Sensitive Cooling Shaving Gel (2). Složení bez alkoholu nepodráždí ani tu nejcitlivější pokožku.

Přítelkyně přijde již za 5 minut, k obědu jste si dal kořeněné jídlo a nemáte čas osvěžit svůj dech běžným způsobem? Mám pro Vás jednoduché a bleskové řešení Vašeho problému – ústní sprej Swissdent Pure Mouth Spray (1), který můžete mít neustále po ruce.

Mužná vůně je dnes již samozřejmostí a měla by být součástí každého modernímu muže. Vyzkoušejte limitovanou letní edici pánského parfému Dolce & Gabbana Light Blue Discover Vulcano (5), která Vám dodá celodenní pocit dokonalé svěžesti a sebevědomí.

Tak co pánové, jdete do toho?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This