Kosmetika The Body Shop # vegan # crueltyfree # parabenfree

| 8.6.2016 | Novinky, Pečujte o sebe, Značky od A-Z | 0 komentářů

Přítomnost hashtagů v nadpisu není žádná náhoda. Pokud jste milovníci kosmetiky a není Vám zároveň lhostejné její složení a jaké dopady její produkce má, nemusíte dělat kompromisy! Pokud jste ještě neslyšeli o značce The Body Shop, vězte, že je pravý čas to napravit.

Zdroj: http://bit.ly/11b9VYK

The Body Shop představuje koncept krásy se srdcem na pravém místě. Využívá přírodní látky, žádnou chemii. Nezatěžuje životní prostředí, má recyklovatelné obaly a netestuje svou kosmetiku na zvířatech. Navíc vnesla do kosmetického průmyslu principy Fair Trade, které spočívají v podpoře menších výrobců z celého světa. Díky nim kosmetika obsahuje výjimečné přírodní ingredience z celého světa, jako moringa, satsuma (mandarinka), para ořechy, organický sojový olej nebo olej z maruly.

I my jsme se rozhodli rozšířit nabídku značky The Body Shop, a tak v nabídce najdete jak pleťovou a tělovou kosmetiku, tak produkty dekorativní kosmetiky. Všechny produkty mají nádhernou vůni a pečující složení.

TOP PRODUKTY

Mezi top výrobky, které rozhodně musíte vyzkoušet, patří legendární tělová másla The Body Shop, díky kterým vlastně značka prorazila. Chápeme, že chcete vyzkoušet co nejvíce parfemací! Proto u nás najdete menší verze máslíček v ceně již kolem 90 Kč. Dále je v nabídce sada čtyř tělových másel The Body Shop v dárkovém balení.

V portfoliu značky najdeme i produkty, které pečují o jemnou pokožku obličeje. Především nás zaujala sada s vitaminem E, která obsahuje vše, co v péči o obličej potřebujete (denní a noční krém, pleťové mléko, hydratační toner, oční krém, štetec a to vše v praktické tašce – ideálně sbaleno na cestu).

Dárková sada The Body Shop Vitamin E

A co vy? Máte zkušenosti s nějakou přírodní kosmetikou, které není budoucnost budoucích generací lhostejná? Zaujala Vás značka The Body Shop? My musíme jednoznačně ASAP vyzkoušet tělová másla! 🙂

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This