Kosmetika theBalm Vás bude bavit!

| 7.1.2016 | Novinky, P - Z, Tipy a inspirace, Značky od A-Z | 0 komentářů

Všestranné a snadno použitelné paletky dekorativní kosmetiky theBalm jdou ruku v ruce s rozverným vintage stylem, který vykouzlí na Vaší tváři úsměv od ucha k uchu. Nečekejte až zahřmí a probuďte v sobě ještě dnes kreativní umělkyni. Vytvořte díky kosmetice theBalm snadno a rychle mladiství look, který si ihned zamilujete.

Krásná během 5 minut

Nevím jak Vás, ale mne upoutala kosmetika theBalm již na první pohled. Jejich nostalgické retro obaly s trefnými názvy, jsou vytvořeny s vtipem a nápadem, který je téhle značce vlastní. Od vizuálu řidičského průkazu, přes vtipné komiksy na obalech až po legendární multifunkční tvářenku Hot mama!.

Multifunkční výrobky kosmetiky theBalm nadchnou ženy všech věkových kategorií svou hladkou, krémovou texturou, vysokou pigmentací nepřeberného množství odstínů a hlavně svou praktičností vytvořenou pravou ženou pro ženy. Vtipné a stylové produkty se stanou báječným řešením pro celou řadu Vašich potřeb a tužeb.

Jak to všechno začalo?

Marissa Shipman*

Marissa Shipman*

Zakladatelka značky theBalm, Marissa Shipman, si v roce 2004 uvědomila, že k tomu, aby byla spokojená a cítila se každý den skvěle, potřebuje hned několik produktů. Nelenila, nakoupila knihy, pustila se do výzkumu, z kuchyně si vytvořila improvizovanou laboratoř a začala s experimentováním výroby vlastního make-upu.

Na kus papíru nahodila marketingovou strategii, vymyslela název své společnosti a pro jistotu najala zkušeného chemika (pro bezpečnost všech zanechala svých chemických pokusů a raději se vrátila ke klasickému vaření u plotny). „Mládí je stav vaší mysli a obsah Vaší kosmetické taštičky“, říká Marissa Shipman.

Čím to je, že je theBalm tak skvělá?

Zakladatelka značky nedá dopustit na své chlupaté miláčky, je tedy naprostou samozřejmostí, že kosmetika theBalm není testována na zvířatech a neobsahuje žádné parabeny. Do výrobků začala postupně přidávat látky proti stárnutí, rozličné druhy netradičních pigmentů, úchvatné vůně a tak se zrodila kosmetická ikona theBalm, která je dnes jedničkou po celém světě.

Sortiment je opravdu široký – od všestranných paletek očních stínů po kultovní korektory TimeBalm, rozjasňovače, tvářenky i řasenky. Na úžasný dlouhotrvající výsledek si snad zvyknete, s o to větším smutkem v srdci se budete loučit s prázdným obalem.

Je těžké theBalm odolat. Kdo jiný by si dovolil pojmenovat rtěnku „Líbám dobře?“? Již brzy se můžete těšit na recenzi vybraného produktu od theBalm. Který by to měl být?

* Marissa Shipman – zakladatelka značky theBalm (zdroj: oficiální stránky theBalm, citováno dne 7.1. 2016)

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This