Kterou vůni? Burberry Body x Burberry Body Tender?

| 11.7.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Dámský parfém Burberry Body Tender je energická a hravá vůně, ze které vyzařuje věčné mládí, něha a pohoda. Žena Burberry Body Tender si užívá život plnými doušky, pořádá noční výlety po Londýně a je zahalená tajemstvím. Burberry připravil recept, jak vypadat záhadně a nedostupně.

V roce 2011 nás mladá herečka a modelka Rosie Huntington-Whiteley uchvátila v reklamním postu, kde se její krásná nahá postava ukrývala pod pláštěm tělové barvy. Samozřejmě byla také zahalená do opojné vůně Burberry Body. O dva roky později britská maison přichází s novinkou Burberry Body Tender. Tváří tohoto dámského parfému se stala modelka Cara Delevingne.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/404227760 img 2972

Burberry Body Tender

Ano. Je pravda, že si Burberry nelámal hlavu s flakónkem, jelikož je naprosto totožný jako u Burberry Body. U vůně Tender zaznamenáme nádech růžové.

Ovocně-květinový mix s kapkou smyslnosti

Omáčku máme za sebou, vrhněme se na složení této britské krásky. Ze začátku se line ovocná směsice, konkrétně citrón, jablko a zelený pelyněk. Časem bude vystřídána anglickou růží, bílým jasmínem a hřejivým santalovým dřevem. Závěrem nás provází kašmír, ambra a bílé pižmo, které dodávají vůní ten správný šmrnc.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/339379908 burberry body tender

Britská kráska nabízející ovocný mix.

Tak tedy kterou?

Jelikož jsem měla možnost vyzkoušet obě vůně, můžu s čistým svědomím poreferovat, že se nemusíte bát je koupit na slepo. Je pravda, že vůně Burberry Body mi byla příjemnější a příště bych zvolila spíše ji. Burberry Body Tender je o krapet intenzivnější a mohla by některé citlivější nosánky malinko dráždit.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This