Kultovní kosmetika MAC

| 5.11.2015 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Kosmetiku MAC milují miliony fanoušků z koutů celého světa. Odkud se tento fenomén krásy vzal? Proč tuto kosmetiku podporuje například Lady Gaga, Fergie, Madonna, Rihanna nebo její aktuální tvář – kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus?

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1756751286 mac cosmetics logo

,,Respektujeme unikátnost a individualitu všech věkových kategorií, ras i pohlaví.

Udáváme trendy líčení v oblasti fashion po celém světě.

Jsme komunita profesionálních make-up artistů, kteří se snaží vynést svoji kreativitu, ideály a vize na světlo světa.“

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1406188211 pizap.com14467266273351

Panenka Barbie nebo něžná přirozená víla, obě můžete být s kosmetikou MAC! Zdroje: http://bit.ly/1LRtbNo ; http://bit.ly/1XSbNxf

Příběh – z ničeho světovou značkou

Kosmetika MAC byla založena v Kanadě v roce 1994. Zakladatele Frank Toskan a Frank Angelo frustroval nedostatek kvalitního make-upu, který by splňoval náročné požadavky módního fotografování, a tak se rozhodli vytvořit svoji vlastní kosmetiku. Dnes těžko uvěřit tomu, že první výrobky kosmetiky MAC vznikaly v jejich vlastní kuchyni. Nejdříve MAC používali vizážisti a modelky, ale v momentě, kdy se o značku začaly zajímat světové celebrity, byla zajištěna kosmetice MAC světová popularita.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/567686688 large

MAC kosmetika je známá širokou nabídkou svých kvalitních produktů. Zdroj: http://bit.ly/1GNbb88

Proč MAC?

Z jakého důvodu si ale všichni kosmetiku MAC tolik oblíbili? Velkou předností je široká nabídka barevných odstínů, úžasná pigmentace, výdrž a vysoká kvalita kosmetiky. S takovou kosmetikou můžete být kreativní, odvážní, nezklame Vás! Kosmetika MAC samozřejmě není testována na zvířatech a angažuje se v charitativních činnostech, jako je například boj proti AIDS.

Stěžejní produkty MAC

Každá kosmetika má svoje top produkty, bestsellery, které dělají značku značkou. Tyhle nesmíte přehlédnout!

  • Make-up: MAC Studio Face And Body Foundation – naprosto univerzální make-up, který naprosto milují všichni světoví vizážisti. Pleť je s ním bezchybná a přitom přirozená, můžeme doporučit!

  • Rtěnka: MAC Mineralize Rich Lipstick – rtěnky patří mezi naprosté top produkty MAC. Když nic jiného, pořiďte si jejich rtěnku, kterou mají v mnoha verzích a texturách. Tato je spíše hydratační a má krémovou konzistenci.

  • Pudr: MAC Blot Powder Pressed Powder – sjednocená, přirozeně matná a zafixovaná pleť. Takovou ji budete mít s pudrem MAC Blot.

  • Lesk na rty: MAC Lipglass Lip Gloss – rty jako sklo. Lesk na rty, který dlouho vydrží a díky jojobovému oleji o rty pečuje.

  • Tvářenka: MAC Sheertone Blush – kolekce tvářenek Sheertone je speciálně navržená tak, aby se přizpůsobila tónu pleti. Má jemnou konzistenci  a dodá tak pleti zdravý nádech.

  • Denní krém: MAC Strobe – nesmíme zapomenout pleť hydratovat. Chcete si dopřát kvalitní rozjasňující denní krém, který Vás nezruinuje? Zkuste tento od MAC!

Jaké jsou Vaše zkušenosti se značkou MAC? Který produkt Vás láká? Podělte se s námi v komentářích!

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This