Lady Million aneb prozraďme si, kde Paco Rabanne těží

| 15.1.2018 | Dámské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Španělský stylista Paco Rabanne si v roce 2010 vsadil a vyhrál zlatou krásku jménem Lady Million. Originální flakón diamantového vzhledu ukrývá směsici ovoce a květin, které jsou doplněny pačuli, ambrou a medem. Váš nosík bude plesat nad touto příjemně sladkou vůní s velmi dobrou výdrží jménem Paco Rabanne Lady Million.

Krumpáč a jdeme

Dnes se vydáme těžit zlato a diamanty zároveň. Již po tisíce let se lidé zajímají o jejich těžbu a to dokazuje jejich nesmírnou cenu. Španělský stylista Paco Rabanne je chlapec moudrý a tyto dvě legendy spojil do vzhledu flakónu Paco Rabanne Lady Million. Na fotkách se nám pyšní 50 ml voňavý tvar diamantu ukrytý v dokonalé, úhledné a celé zlaté krabičce.

Flakón Lady Million

Flakónek se může zdát nepraktický, nedá se postavit. Je ze všech stran různě řezaný (je to přece ten diamant), můžete ho maximálně trochu položit na bok. Vrchní část dámského parfému Lady Million je zlatavá a čistá. Máte pocit, že každý váš otisk tam zůstane a už jej nesmyjete. Kde vlastně mačkat? Prstík má jednoduchý návod v podobě elegantního názvu Lady Million a Paco Rabanne. Nezabloudíte.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/713273817 img 6593

Paco Rabanne Lady Million aneb kde mačkat.

Můj názor

Osobně se mi vůně Lady Million velmi zamlouvá. Je jemná, sladší a přesto výrazná. Není to žádná „tuctovka“ a okolí to pozná. Volila bych ji spíše pro chladnější období, například pro sychravý podzim, protože vím, že mi zvedne náladu. Při pravidelném používání „načichne“ náš oblíbený kabátek či šátek, a tak se každé ráno vstává ihned příjemněji. Zahalí vás do nezapomenutelného světa ovocných ingrediencí ozvláštněné květinami, pačuli a medem. Mám být trochu konkrétnější? Dobrá dobrá, hned to napravím. Začátek dámské vůně Paco Rabanne Lady Million se otevírá citrónem, malinou a neroli. Postupně se přidává úchvatně bílý jasmín s bílou gardenií, které mají nejen nádherné květy, ale také silnou a sladkou vůni. Zlatý flakónek, proto na závěr zlatý medík a pačuli.

Další poklady

Eau de Parfum Paco Rabanne Lady Million je dražší, ale takový Paco Rabanne je. Vůně jsou jedinečné a vydrží. Pánská verze Paco Rabanne 1 Million je vůně, která se většinou pánům líbí a zlatá cihlička vzbuzuje zájem.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1698317532 pansk

Pánská verze Paco Rabanne One Million

A slyšeli jste o limitované edici Paco Rabanne Lady Million Collector Edition?

 

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This