Lancôme La Vie Est Belle – pro život jako z pohádky

| 10.10.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Francouzský Lancôme prohlašuje, že ŽIVOT JE KRÁSNÝ neboli La vie est belle. Nám nezbývá než jen souhlasit… Jako tvář dámské vůně Eau de Parfum Lancôme La Vie Est Belle si vybrali charismatickou herečku Julia Roberts, jejíž úsměv JE KRÁSNÝ. A jaká je vůně? JE KRÁSNÁ. A o tom se vás budu snažit přesvědčit i v dnešním článku.

Flakón La vie est belle

Jak se říká, nač troškařit – mám tu čest mít ve své sbírce tuto krásku o objemu 75 ml – její flakón je mohutný, těžký, ale jeho nerozbitnost jsem raději nezkoušela (byla by to věčná škoda rozbít z mladistvé nerozvážnosti takový skvost). Okolo hrdla flakónu je stříbrná stužku, která celý dojem zjemňuje. Barva lahodné voňavé esence ukryté v útrobách skleněného flakónu je v jemném pomerančovém odstínu, což samo o sobě evokuje spíše sladší a hřejivější vůni.

La Vie Est Belle

La Vie Est Belle

Tři mušketýři

Tři mušketýři (Olivier Polge, Dominique Ropion a Anne Flipo) se v roce 2012 spojili a vybrali následující ingredience pro vytvoření fenomenální dámské vůně Lancôme La Vie Est Belle, která si od svého vzniku podmanila tisíce žen po celém světě. Nejdříve zvolili hrušku a černý rybíz, ke kterým přidali omamný jasmín, iris a květ pomeranče. Finální tečkou této kompozice je pačuli, vanilka, delikátní pralinka a tonka.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/269313766 img 6495

La Vie Est Belle

Pro LVEB je nejdominantnější vůně pomerančového květu a rybízu v úvodu a delikátní sladká pralinková tečka. Svou výraznou sladkostí rozdělila svět parfémových příznivců na dva tábory – tuto vůni buď bezmezně milujete, či ji nemůžete vystát. Nic mezi tím není…

Život je krásný

Vraťme se na chvíli k Julii Roberts. Její okouzlující úsměv vyzařuje pozitivní energii a neskutečný sexappeal, stejně jako vůně samotná. Neuvěřitelná výdrž vůně vás uhrane. Jediné stříknutí vám provoní celý den. Na oblečení vůni ucítíte ještě dlouho poté. Vyšší investice se vám tak mnohonásobně vyplatí.

La Vie Est Belle bude správnou volbou i pro váš velký den

La Vie Est Belle bude správnou volbou i pro váš velký den

V minulosti jsme vám recenzovali dvě příbuzné: Lancôme La Vie Est Belle Florale a Lancôme La Vie Est Belle Intense. Ta první zmiňovaná se inspiruje radostnými chvílemi, přirozenou krásou a svůdností, která překypuje jemnými květinovými tóny. Druhá kráska je plná gurmánských tónů lískového oříšku a šlehačky a ty tvoří ohromující základ celé vůně.

Vyzkoušeli jste někdy vůni od Lancôme či nějakou verzi od La Vie Est Belle?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This