Lanvin Eclat d’Arpege Pour Homme

| 26.5.2015 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 2 Komentáře

I pánové se konečně dočkali svého Eclatu! Mužský ekvivalent celosvětově oblíbené šeříkové vůně Lanvin Eclat d’Arpege je na světě a i mě samozřejmě zajímalo jaký je. Posviťme si tedy na již léta očekávanou pánskou novinku.

Směsice elegance a sofistikovanosti

Již v roce 2002 uvedla značka Lanvin na trh dámskou vůni Eclat d’Arpege, se kterou udělala doslova díru do světa. Její popularita rok od roku stoupala a dnes patří k dámským vůním, které je možno koupit i naslepo. Právě v tomto období, kdy na zahradách vykvétají šeříky, i já ráda příležitostně sáhnu po svém fialovém krasavci. Ale vraťme se zpět k pánské verzi, která Vás jistě zajímá více.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/289304082 lanvin eclat d´arpege pour homme

Lanvin Eclat D´Arpege Pour Homme

Eclat d’Arpege Pour Homme je přirozeným rozšířením rodiny značky Lanvin, kterou parfémový svět již nějaký ten pátek očekával. Moderní stylová kompozice zachycuje současného muže s vlastním osobitým stylem. Nečekejte však žádnou bombu, Eclat d’Arpege Pour Homme je klasická pánská vůně, poměrně dost podobná dámské verzi. Popravdě, pokud bych dostala jen ovoněný testovací papírek, dělalo by mi potíže rozpoznat pánskou verzi od té dámské. Až tak si jsou tyto dvě vůně podobné. Osobně bych právě z tohoto důvodu vůni označila spíše jako unisexovou.

Obohaťte svůj osobitý styl

Z pohledu ženy na mě působí novinka z dubna 2015 osvěžujícím a energickým dojmem. Lehké svrchní tóny v sobě nesou osvěžující koktejl italských citrusů – mandarinka, bergamot a limetka. Dřevitý základ propůjčuje celé kompozici mužnost. Tvoří jej santalové dřevo a cedr, které propůjčují nositeli vůně sebejistotu a pocit neodolatelnosti. Intenzivní  tóny změkčuje pižmo.

Smyslný základ a vzdušný úvod umocňuje sofistikované srdce, ve kterém se mísí svěžest lístků fialky a jasmínem zpestřenou rozmarýnovou esenci.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/553755518 lanvin orezky

Složení vůně Lanvin Eclat D´Arpege Pour Homme

„Snažila jsem se o to, aby vůně od prvotního ovonění působila povzbudivě, svěže a zároveň nastolila pocit okamžitého komfortu. Pracovala jsem na vytvoření této svěžesti použitím delikátních, čistých a konzervativních tónů, které jsem seřadila do rafinované, moderní kompozice. “ říká o své vůni Eclat d’Arpege Pour Homme sama její tvůrkyně Sonia Constant.

Jednoduchý flakón

Design flakónu dámské vůně Lanvin Eclat d’Arpege slavil úspěch. Odlišoval se moderním pojetím a není proto divu, že se stal součástí mnoha soukromých sbírek flakónů. Průzračné sklo těla flakónu odhaluje světlou levandulově zbarvenou tekutinu. Design završuje tmavě šedý uzávěr, který potvrzuje mužnost nové vůně. Vnější balení z plexiskla ani pánské verzi nechybí, k vůním Eclat d’Arpege již neodmyslitelně patří.

Kde koupit pánskou novinku od značky Lanvin?

Pokud hledáte spíše decentnější a méně výraznou pánskou vůni, vřele Lanvin Eclat d’Arpege Pour Homme doporučuji. Jako ženě se mi vůně líbí, budu však ráda pokud se najde zkušený muž, který vůni otestuje na vlastní kůži a podělí se s námi o svůj názor na tuto novinku.

[Celkem: 1    Průměr: 3/5]
Share This