Lanvin Modern Princess: Korunujte se sexy princeznou

| 18.1.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Svádějte, žijte a hlavně nepřestávejte snít. K tomu, abyste se stala princeznou, již nepotřebujete nadýchané šaty ani drahé šperky. Která z vás si díky vůni Lanvin Modern Princess splní svůj tajný dětský sen a stane se pro svého partnera okouzlující princeznou?

Nekonečná dávka smyslnosti

Když módní dům Lanvin v roce 2016 přemýšlel nad novou vůní, myšlenky se točili kolem omlazení základny zákazníků. V červnu téhož roku překvapil uvedením trendy novinky jménem Modern Princess. Diskrétní, šumivá kráska s kapkou zeleně… Srdce každé mladé ženy muselo zaplesat.

Lanvin Modern Princess

Sexy květinová princezna v podání značky Lanvin, odborníka na parfémy, je příslibem kvality, těžko by do svého portfólia zařadil jen ulepenou růžovou vodičku. Vůně Lanvin Modern Princess splňuje veškeré požadavky pro stanovenou cílovou skupinu, kterou chtěl Lanvin oslovit.

Sexy, čistá a nositelná

Modern Princess je velmi jemnou vůní, nepostrádá však ono letité know-how tradičního francouzského parfumerství. Koncept vůně je z mého pohledu blízký Eclat d’Arpège, ač co se složení týče jsou obě vůně zcela odlišné. Obě vůně jsou však kdykoliv univerzálně nositelné, vystavěny na 1 dominantním ovocném a 1 květinovém akordu.

Lanvin Modern Princess

Specifický akord červeného jablka vás hned v úvodu naladí na sladkou notu. Celá kompozice vůně Lanvin Modern Princess se tak nese v lehce přeslazeném duchu. Intenzivní ovocný úvod lehce oživuje svou nakyslostí červený rybíz. Květinová harmonie opojného jasmínu (byl použit unikátní výtažek z jasmínového květu Jasmine Petal Firnat – vzdušnější podoba) skvěle dolaďuje onu „růžovou“ atmosféru.

Díky živočišnému základu z pižma a bílého dřeva, které doplňuje ještě vanilková orchidej, se stává vůně Lanvin Modern Princess pro někoho silně návykovou.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This