L´Eau de Parfum Miss Dior

| 13.3.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

U Diora platí, že každý rok je rokem Dior. Peněženka zapláče, ale srdce zaplesá. Konkrétně dámská vůně l´Eau de Parfum Miss Dior zahřeje sladkými nevtíravými tóny, které jsou intenzivní a osvobozující zároveň. Berte Miss Dior jako pozvánku do světa Dior, dovolte nám jej vám přiblížit.

Eau de Parfum Miss Dior

Miss Dior. Nepůsobí na vás ten název něžně a nenápadně? Ale opak je pravdou. Pod nenápadným vrškem zdobeným mašličkou se ukrývá vůně hodna elegantní ženě otevřené lásce. Nebavíme se tu o žádné kurtizáně, ale o ženě, která si je jistá svou ženskostí, je sebevědomá a nejen muži se za ní otočí. Miss Dior je voňavý sex-appeal, okouzlí a už vás nepustí. Jak je to možné?

Eau de Parfum Miss Dior

Eau de Parfum Miss Dior

Čím okouzlí Miss Dior?

Je to možné díky směsici ovoce, květin, pačuli a dřeva. Jejich kombinace tvoří svůdnou vůni, která zaujme. Na začátku všeho stojí mandarinka, citrón, pomeranč a bergamot z Kalábrie. Tento citrusový koktejl osvěží, uvolní napětí a připravuje na nástup růžového pepře. Srdce vůně l´Eau de Parfum Miss Dior tvoří růže a egyptského jasmínu. Růži známe, ale jak si představit vůni jasmínu? Jako sladkou, květinovou, takovou exotickou až omamnou. Závěrečná tečka je v podobě pačuli a dřeva palisandr.

This slideshow requires JavaScript.

Chceme vstoupit do světa Dior?

Ano, chceme. A to všemi deseti. Dámská vůně l´Eau de Parfum Miss Diorvelmi pěknou výdrž. Zátěžový test? Miss Dior a posilovna. Nanesla jsem jej kolem oběda, rozvinula se pěkně a voněla intenzivně. O pár hodin později začalo potící trápení a mně se honilo hlavou, co to tu tak pěkně voní. No ten pán přede mnou to nebude. Pak si otírám pot z čela a ťuklo mě to – mé zápěstí. O to milejší překvapení čekalo po sprše, jelikož se vůně držela i na cestě zpět domů.

Máte-li zájem si přečíst o dalších pokladech francouzského domu Dior, můžete mrknout na tento článek o pěti verzích Miss Dior.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This