Lehký květinový parfém Gucci Bamboo

| 3.8.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 1 komentář

Jemná a křehká. Elegantní i smyslná. Dámská vůně Gucci Bamboo má tolik tváří, kolik budete chtít. Každá kapka okouzlí jinou stránku složitého ženského charakteru. Parfém tak odráží sebedůvěru a ženskost moderní ženy. Jak voní?

Intenzivní, elegantní a jemná zároveň

Květinově-dřevitá dámská vůně Gucci Bamboo je v regálech parfumérií již nějaký ten pátek (uvedena na trh na jaře roku 2015). Od té doby se tábor fanoušků vůní značky Gucci rozdělil na dva tábory – jeden, který vůni a její lehkost miluje a nedá na ní dopustit a na tábor negativistů, kteří vůni označují za nudnou a nicneříkající.

Přiznám se hned na začátku, že před rokem jsem vůni testovala jen na papírku a přiklonila jsem se k druhému táboru. Je to tak 14 dní, co mi ovšem zkřížila cestu podruhé. Tentokrát jsem ji otestovala na vlastní kůži. Okamžitě jsem se zastyděla a klepala si na čelo, proč jen jsem čekala tak dlouho.

Gucci Bamboo

Gucci Bamboo

U Gucci Bamboo více než u jakékoli jiné vůně platí, že zcela jinak vyznívá na testovacím papírku a na pokožce. Bamboo musíte otestovat na pokožce, jinak její pravý charakter nikdy nepoznáte. Na testovacím papírku působí chladně, nudně.

Měkká květinová vůně Bamboo

Při kontaktu s pokožkou ji teprve plně oceníte – z počátku ucítíte bergamot elegantně vyvážený s lilií a pomerančovými květy. Úvod není vůbec ostrý, spíše lehký a svěží (na období jara a léta geniální). Přes květinové srdce s lehounce exotickým nádechem začíná vůně postupně sládnout po tahitské vanilce, jantaru a hřejivém santalovém dřevu, které tvoří základ.

Gucci Bamboo

Gucci Bamboo

Složení:
Hlava: bergamot
Srdce: ylang-ylang, pomerančový květ, lilie
Základ: santalové dřevo, ambra, vanilka

Lineární jednoduchost a čistotu celé kompozice Bamboo vystihuje i stylový flakón. Láhev inspirovaná stylem art deco v sobě nezapře stylizovaný diamant společně s uzávěrem tvaru bambusu. Jemně růžová kapalina v nitru flakónu ještě více kontrastuje s mohutností skla.

Gucci Bamboo je spíše pro ženu, která je sebevědomá a nepotřebuje na sebe upozorňovat výrazným parfémem, ale spíše potřebuje originální vůni, která podtrhne její pravé já. Gucci Bamboo užijete každý den – do práce, na schůzku, na večeři s přáteli, na party.

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This