Transformujte se s Burberry Body

| 5.4.2017 | Dámské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

V roce 2011 britská maison přichází na trh s dámský parfémem Body a Body Eau de Parfum Intense. Díky velkému úspěchu Burberry přichází o rok později s lehčí verzí ideální pro letní období Eau de Toilette Burberry Body.

Ženskost, která se postupně uvolňuje

Cílem vůně Burberry Body je nabídnout základní pilíře této britské značky. L´Eau de Toilette Burberry Body v sobě ukrývá jistou rafinovanost a svěžest, která vytváří originální vůni a ta bude oceněna. Ženskost vyzařuje i z reklamního spotu, kde se pomaloučku potichoučku odhaluje nahé ženské tělo zahalené pod kabátkem tělové barvy.

Postava patří Rosie Huntington-Whiteley, britské supermodelce a hrdince z filmu Transformers 3, která je ztělesněním přirozené krásy. Modelka se nechala slyšet, že jí bylo velkou ctí stát se tváří vůně Burberry Body.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1829241240 1761029164 burberry body vlastni foto

Eau de Toilette Burberry Body

Flakón

Flakón dámské vůně Burberry Body je delší a poměrně těžký. Na dotek cítíme broušené sklo. S troškou fantazie si můžeme představit, že hladíme Bumblebee z Transformers.

Flakón dámské vůně Burberry Body

Flakón dámské vůně Burberry Body

Základní vybavení Burberry Body

Dobrá, je na čase se mrknout na složení této krásky. Při této spanilé jízdě se stane naším spolujezdcem jablko, broskev a římský pelyněk. Během dne předjedeme růži, čaj a santalové dřevo. Na konci naší dlouhé cesty potkáme vanilku, ambru a pižmo.

Výdrž parfému Burberry Body je velmi uspokojivá. Naneseme-li vůni ráno, během odpoledne ji stačí oživit a do večera máme vystaráno. Je příjemné se ráno probudit a během oblékání kabátku cítit tento rajcovní parfém.

Za mě je Burberry Body jednička. A jak jste na tom vy? Měly jste již možnost vyzkoušet Burberry Body Gold Limited Edition či snad My Burberry Festive Eau de Parfum?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This