Letní limitovaná edice CK One Summer 2017

| 7.4.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Letní limitované edice od značky Calvin Klein jsou vždy sázkou na jistotu. Čekáte, s čím letos značka vyrukuje? Jako první jsme důkladně otestovali novou pokračovatelku z řady unisex vůní CK One Summer 2017. Zapomeňte na exotický mix – letos nalezl hlavní inspiraci Calvin Klein v horkých písečných dunách.

Slunce, žár a nekonečný písek

Unisex vůně jsou mnohdy neprávem opomíjeny. Přitom poskytují tak nevšední pohled na svět vůní a nepopsatelné možnosti. Žijící legendou a fenoménem je unisex vůně CK One. Již několik let značka Calvin Klein navíc vydává i exkluzivní letní limitované edice, které patří k více než povedeným kouskům.

CK One Summer 2017

CK One Summer 2017

Mladistvá citrusově-aromatická vůně CK One Summer 2017 se inspirovala modrou oblohou a sluncem zalitými pouštními dunami. Vůně dokonale zachycuje okamžik, kdy se časně z rána mrazivá poušť mění na horké žhnoucí peklo.

Čím nás vůně překvapí?

CK One Summer 2017 se otevírá vůní šťavnatých limetek, citronů a okurek. Během okamžiku se však ke slovu přihlásí velmi intenzivní pepřové poznámky, které doplní tóny hřejivého zázvoru okořeněného špetkou šafránu. Tato velmi silná a netradičně hřejivá směsice dodává vůni zcela nový ráz. Intenzivní dřevitá dohra posouvá vůni spíše k její mužné části.

CK One Summer 2017

CK One Summer 2017

V každém případě upozorňuji, že novinka není nic pro méně odvážné nátury – kdo si nepřeje vyčnívat z davu, vyzkoušejte spíše letní limitku z řady Eternity. CK One Summer 2017 je ráznou, neotřelou, svěží i hřejivou vůní zároveň. Velmi těžko se mi hledají ta správná slova, která by dokázala trefně vystihnout její značně komplikovaný a mnohostranný charakter. Její mužné pojetí mne nijak nevadí, právě naopak. CK One Summer 2017 je pro mne osobně nejpovedenější letní limitovanou edicí.

Označit tuto letní limitku s čistým svědomím za unisex mohu, jen když opravdu hodně přimhouřím obě oči. Spíše se přikláním k zařazení k pánským vůním, ale to je právě to kouzlo unisex vůní – člověk nikdy přesně neví, jak se vůně vyvine.

Nezbývá mi než vám ji vřele doporučit – otestujte CK One Summer 2017 sami a počkejte, jak se vyvine na vaší pokožce.

[Celkem: 1    Průměr: 4/5]
Share This