Letní make-up musí obstát i v tropických teplotách!

| 27.6.2019 | Pečujte o sebe, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Když přijde na letní kosmetiku, jediné, co si zaslouží silnější vrstvu, je váš opalovací přípravek. Ve všech ostatních případech se řiďte známým pořekadlem, že méně je více. V aktuálních hicech totiž toto méně platí ještě mnohem více než po zbytek roku.

Nenechte se mýlit, léto samozřejmě milujeme. Ale bez rozteklého letního make-upu, rozmazaných očí a ulepených rtěnek bychom se s klidem obešli. Jak tedy zařídit, aby vaše nalíčení vypadalo perfektně i v aktuálních vysokých teplotách? Nechte si poradit od profesionálních make-up umělců!

Letní make-up

Letní make-up

Jak se v létě starat o pleť?

Dokonalý letní make-up bez ohledu na počasí začíná vždy u pleťové péče. Zásady pravidelného čištění, hydratace a peelingu ale určitě dobře znáte. V létě určitě vyměňte hutnější krémy za lehčí gelové textury a rozhodně sáhněte po přípravku s ochranným faktorem. Nebo vsaďte na multifunkční produkt v podobě tónovacího či BB krému a nenanášejte zbytečně více vrstev, než skutečně potřebujete.

Aby letní make-up vydržel co nejdéle

Dost možná ale i vy patříte k ženám, které si den bez make-upu zkrátka neumí představit. V tomto případě si pořiďte podkladovou bázi alias primer. Slibujeme, že těch pár vteřin na jeho nanesení nikdy nebudete litovat. Aplikuje se mezi hydratační krém a make-up a prokazatelně udrží letní make-up a další líčidla na svém místě mnohem delší dobu. A máte-li v plánu líčit si i oči, nepostradatelným pomocníkem se pro vás stane báze pod oční stíny, já nedám dopustit na bázi od Artdeco. Když pak celý finální make-up zafixujete osvěžujícím sprejem od stejné značky, máte vyhráno!

Letní make-up

Nejlepší voděodolná řasenka

Pokud to jen trochu půjde, vyměňte svá oblíbená líčidla za dlouhotrvající a voděodolné textury. Voděodolná řasenka, která odolá vodě v moři, v bazénu, ale i běžnému pocení, je v létě must-have. A jaká voděodolná řasenka je nejlepší? Jednoznačně doporučuji Hypnose Drama od Lancome. Dodá řasám perfektní objem a nerozhodí ji pot, slzy, koupání ani krátká letní přeháňka.

Vsaďte na barevné rty

V létě si už nemusíte odpírat ani krásně nalíčené rty. Pomůže vám dlouhotrvající dvoufázová rtěnka Dermacol, která vás uchvátí svými odstíny i nevídanou odolností. Letní měsíce se vždy nesou ve znamení zářivých barev oblečení, nebojte se experimentovat ani s barevnými odstíny vaší dekorativní kosmetiky!

Letní make-up

Letní make-up

[Celkem: 3    Průměr: 3/5]
Share This