Letní parfémové novinky

| 13.7.2015 | Novinky, Parfémy, Rychlovky | 0 komentářů

Léto je plném proudu a slavní parfuméři představují další novinky pro tuto sezónu. Vůně těchto slavných tvůrců si jistě oblíbíte.

První parfém Miu Miu

Značka Prada už vyprodukovala mnoho známých a oblíbených parfémů (a také spoustu skvělé módy a drahých kabelek, po nichž snad aspoň jednou zatoužila každá z nás), ale co značka Miu Miu, která spadá právě pod Pradu? Ta ještě žádný parfém neuvedla – a letos v srpnu se to chystá napravit.

Miu Miu pro ženy

Miu Miu pro ženy (zdroj: http://bit.ly/1JdoWYn, citováno dne 13.7. 2015)

Květinovou vůni s eponymním názvem Miu Miu ve flakonku v zajímavé barevné kombinaci tyrkysové a rudé barvy navrhla parfumérka Daniela Andrierová a ve složení najdeme konvalinkový akord (sestavený z jasmínu, růží a zelených tónů) a složku „dřevo akigala“, což je umělá vonná látka kořeněného a dřevitého charakteru, vyrobená z přírodní pačuli.

Neodolatelná pánská vůně The Scent

Co by měli podle Bosse aktuálně nosit muži? Samozřejmě novou vůni značky Hugo Boss, nazvanou jednoduše The Scent („Vůně“). Je to toaletní voda, jak je u pánských vůní zvykem, a měla by být luxusní, svůdná a neodolatelná. To už jsme slyšeli mockrát – ale popravdě, příjemně vonící muž je svůdný vždycky, i když má na sobě ten nejjednodušší parfém. Ve složení The Scent je zázvor, levandule, kůže a africké ovoce maninka.

Hugo Boss The Scent

Hugo Boss The Scent (zdroj: http://bit.ly/1Mp8Ca7, citováno dne 13.7. 2015)

Dvě nové vůně z řady Velvet Collection

Značka Dolce & Gabbana obohatila exkluzivní řadu Velvet Collection o dvě nové vůně. V této kolekci, která už obsahuje vůně Velvet Desert Oud, Velvet Tender Oud, Velvet Rose a Velvet Bergamot, najdeme zajímavě zpracované složky, jež známe jako základní z mnoha jiných parfémů. Nové přírůstky se jmenují Velvet Mimosa Bloom a Velvet Exotic Leather.

Mimózová parfémová voda má ve složení mimózu, mandarinky, neroli, bergamot, narcisku a fialkové lístky; ta kožená obsahuje kromě akordu černé kůže také labdanum, styrax, olej z jalovce červenoplodého, šalvěj muškátovou, levanduli, rum a kadidlo. Podle složení je Mimosa Bloom spíše dámská, Exotic Leather spíše pánská, ale možná bude použitelná i unisexově.

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This