Letní speciál | 1. díl: Tipy na letní líčení

| 22.7.2015 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 2 Komentáře

Pro nás parádivé ženy s vášní pro make-up léto přináší lehce stížené podmínky. Sluníčko svítí jako o život a nastává čas letních dovolených, kde já osobně nikdy nechci vymýšlet složitý make-up. Navíc, pokud cestujete pouze s příručním kufrem, moc se Vám tam nevejde. Vsaďte na přirozenost a podtrhněte svou opálenou pleť. Mám pro Vás pár tipů, jak v létě zazářit!

Třpyt zlata a bronzu

Kdo by nechtěl zažít pocit, který zažívaly egyptské královny, jenž byly zahrnovány zlatem. Není třeba být tak okázalé, odlesky zlata můžete využít i při líčení. Kdy jindy tento prvek využít, než při svitu slunce, které bude tento třpyt náramně odrážet? Pokud na někoho omylem hodíte zlaté prasátko, určitě Vám to odpustí.

Základem pro ,,golden look“ je opálená a rozjasněná pleť, zlato-bronzové odlesky a pouze lehké zvýraznění očí, obočí a rtů. Skvěle se k němu hodí nedbalý účes, tzv. beachy waves, se kterým jakoby si pohrály mořské vlny.

Opálená pleť

Letní opálená pokožka nám hraje do karet. Vypadáme štíhleji, pleť působí sjednoceněji. Pokud máte obličej políbený sluncem, není třeba ho ničím přílišně překrývat. Pokud se však stále skví bělostí, jako ta moje, a vy toužíte po sexy opáleném vzhledu, můžete si pomoci samoopalovacím krémem na obličej, který zajistí zdravou barvu Vaší pokožky na počkání!

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1516093497 opalena plet

Sluncem políbená pleť je Vaším ideálním letním doplňkem.

Make-up: lehce a přirozeně

V parném létě je nejpraktičtější vsadit na přirozený look pleti. Nechme ostatní při tom, že přesně takto jsme se narodily. Jakmile rtuť teploměru vyšplhá nad 27 °C , i ten nejlepší krycí make-up teče. Pokud přesto potřebuji pleť sjednotit, používám BB krémy, které pleť správně vyladí. Navíc často obsahují SPF, takže mi i ušetří čas.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1147945946 prirozene

S přirozeným make-upem budete mít přes den méně starostí.

Moje tipy na produkty, které v létě oceníte

Líčení dostává v létě opravdu zabrat. Proto se ráda podělím s mými osvědčenými tipy na produkty, které jsou opravdu dlouhotrvající, odolné proti otěru, či prostě příjemné na léto.

  • Dlouhotrvající krémové oční stíny, např. Maybelline Color Tattoo, které když zaschnou, tak se nehnou. Doporučuji odstíny On and On Bronze, Eternal Gold či Pink Gold, které dotvářejí ten správný letní bronzovo-zlatavý look.
  • Tekutý bronzer, jako je Dermacol Sheer Face Illuminator v odstínu Sun bronze, vydrží o něco déle, než pudrový bronzer.
  • Letní rty: Musíte vyzkoušet balzám na rty Maybelline Baby Lips, který rty hydratuje a navíc jim dodá tu správnou šťavnatou barvu!
  • Nesmím opomenout voděodolnou řasenku a linku na oči – ačkoliv pandy zbožňuji, netoužím se stát jednou z nich. Já svého favorita teprve hledám, máte Vy svůj osvědčený produkt?

This slideshow requires JavaScript.

Zkusíte vytvořit bronzovo-zlatý make-up look semnou? V následujícím díle letního speciálu předvedu svůj výtvor.

Budu ráda, pokud mi do komentářů napíšete, jaké líčení v létě preferujete Vy.

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This