Letní speciál | 2. díl: Letní líčení inspirováno bronzem

| 4.8.2015 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

V 1. díle našeho letního speciálu jsem Vám nastínila pár tipů na letní líčení a teď si ho jdeme vyzkoušet v praxi. Jak jsem při vytváření bronzového letního looku postupovala?

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1059270740 sdfasfsd

Letní bronzové líčení

1) Hydratace

Vždy začínám líčení hydratací pleti. Můj aktuální favorit je denní krém Clarins Multi-Act Day Cream na všechny typy pleti. Mé normální pleti poskytuje ideální dávku hydratace a je mi opravdu příjemný. Navíc má předcházet prvním vráskám.

2) Lehký podklad

I malíř potřebuje pro své dílo jasné a sjednocené plátno. Jelikož v létě nepotřebuji moc zakrývat, použila jsem lehký make-up Rimmel Match Perfection v odstínu 100 Ivory.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1631306523 make up

Make-up Rimmel Match Perfection


3) Zakryj nedokonalosti

Díky světlejšímu odstínu korektoru jsem zakryla kruhy pod očima a zároveň rozjasnila celé oční okolí do takzvaného trojúhelníku. Tuto techniku využívá například tým Kim Kardashian, která je precizním líčením a svojí armádou make-up artistů vyhlášená. Důležité je vše dobře vpracovat do pleti, aby nikde nebyly ostré přechody.

Můj tip: Rozjasňující korektor Yves Saint Laurent Touche Eclat zajistí přirozené rozjasnění a lehké krytí v jednom. Ne nadarmo je tento produkt naprostým bestsellerem a ukrývá se v kosmetických kufřících všech známých make-up nadšenců.

4) Zapudruj to

Následně jsem oční okolí a lesklá místa obličeje zafixovala pudrem Rimmel Match Perfection, opět v odstínu 100 Ivory. Tento krok osobně přeskakuji, ale dnes jsem si dala za úkol si s líčením vyhrát. Záměrně jsme nepudrovala celý obličej, jelikož jsem nechtěla potlačit svěží vzhled pleti.

5) Kontury a rozjasnění

Abych obličeji dodala na plastičnosti, vykonturovala jsme ho matným bronzerem Astor Skin Match 4Ever, který jsem nanesla jak pod lícní kosti, tak na temeno hlavy. Třpytivý bronzer jsem nanesla přímo na lícní kosti. Bronzový třpyt dodá líčení tu správnou šťávu. Na nejvyšší místo lícních kostí jsem nanesla roztomilý pudrový rozjasňovač Makeup Revolution London I Love Makeup Goddess, který podpoří zářivý efekt pleti.


6) Obočí

Obočí jsem nemusela moc zvýrazňovat, takže jsem ho pouze lehce vyplnila hnědou tužkou na obočí.

7) Oči

Jako první jsem nanesla oční stíny – v téhle fázi jsem se mohla vyřádit. Volila jsem třpytivé tóny zlata, bronzu, a do ohybu pro prohloubení pohledu použila středně hnědý odstín. Základem bylo mé milované Maybelline Color Tattoo v odstínu On and On Bronze.

Oko jsem orámovala černou tužkou na oči. Oblíbenou tekutou linku Dermacol Liquid Dipliner jsem lehce protáhla směrem nahoru pro takzvaný ,,cat eye look, který tolik zbožňuji.

Řasy jako mrkací panenka zajistí řasenka v intenzivním černém odstínu.

8) Rty

Konturovací tužku v tělovém odstínu jsme využila k povolenému ženskému podvůdku a lehce zvětšila horní ret. Pokud máte dolní ret plnější než horní, můžete to tužkou lehounce opticky vyrovnat.

Toto líčení si přímo vyžaduje takzvané nude rty, takže jsme použila pouze lesk na rty v meruňkovém odstínu Astor Perfect Stay Gloss 8h.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1571166739 lesk

Astor Perfect Stay Gloss 8h


9) Fixace

Jelikož chci, aby mi v létě líčení déle vydrželo, celé dílo jsem zafixovala termální vodou ve spreji Frais Monde, která mě zároveň nádherně osvěžila.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This