Letní speciál | 5. díl: Svůdné bronzové tělo

| 20.8.2015 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Jak si představuji plážovou bohyni? Má pěstěné, zdravým kypící vlasy, bronzovou vyživenou pleť, rozzářený obličej posetý jemným popraškem pih. Nevím, jak vy, ale já každé léto více či méně úspěšně bojuji za udržení hebkého těla, jemné hydratované pleti a lesklých zdravých vlasů.

Nejen, že se v parných dnech více potíme a musíme hodně pít, také se neustále něčím mažeme. Chlor, mořská voda, silný vítr v kombinaci se sluníčkem dovedou nadělat pěknou paseku. Navíc v obličeji je pokožka citlivější, a proto potřebuje speciální péči. Výživa, ochrana a hydratace, to je naše letní mantra.

Obličej jako nemluvně

S hydratovanou tvářičkou budeme určitě přitažlivější, než sluncem vysušené jako švestky. Základem je v létě obličej chránit před sluníčkem opalovacím krémem na obličej s dostatečně vysokým UV faktorem, toho se vážně nebojte, opálíte se i tak. Skvělé je, když je UV faktor obsažen již v denním krému či make-upu. Pokud se chystám vyloženě slunit, nikdy opalovací krém nevynechávám.

Pleťové denní a noční hydratační krémy se postarají o tu správně naducanou tvář. Obličejík si můžeme rozmazlovat různými výživnými maskami. Mě pomáhá minimálně jednou za 14 dní provést peeling obličeje, po kterém je rázem pleť hebká jako pleť kojence. To je zároveň dobré pokud se vám obličej ze sluníčka loupe.

INSPIRACE:

Nezapomeňte Váš opálený obličej zvýraznit svůdným bronzovým líčením!

Beach body

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/2143564157 bigstock young beautiful sporty and s 92143886

Opálená, spokojená a sebejistá.

Letní sezona se již chýlí ke svému konci, ale pár teplých dnů nás ještě dozajista čeká. Možná máte stále svoji vytouženou dovolenou před sebou a oceníte pár tipů na skvělé a ověřené produkty.

Moje top produkty na letní sezonu:

Z péče k vysněnému tělu více nepotřebujete. Mnohem více totiž v tomto případě udělá vyrovnaná strava bohatá na bílkoviny, vitamíny a minerály a také pohyb a pravidelné doplňování tekutin.

Jak se o pleť v létě staráte vy? Máte nějaké své zaručené rituály či oblíbené produkty?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This