Léto ve znamení Issey Miyake

| 28.7.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 1 komentář

Letošní letní edice od Issey Miyake L’Eau D’Issey Summer 2016 opět hýří barvami. Plná léta, života i energie. Vychutnejte si tento jedinečný koktejl svěžesti a lákavých tónů.

Dámský parfém L’Eau D’Issey Summer 2016

Léto a slunce ukryté v lahvičce. To je první věc, co mě napadá, když se mě někdo zeptá na dámský parfém L’Eau D’Issey Summer 2016. A to nejen proto, jak vypadá jeho obal s grafikou zářivého slunce.

I vůně samotná ve mně evokuje pocit na slunečné dovolené. Jednoduše dokonalý relax. V tomto ohledu je novinka dost podobá loňské letní limitce Issey Miyake L´Eau D´Issey Summer 2015. I přes výrazně sladké tóny neztrácí nic ze své svěžesti dokonale evokující letní pohodu.

Letošní letní edice L'Eau D'Issey Summer 2016

Letošní letní edice L’Eau D’Issey Summer 2016

Ovocné tóny grapefruitu a svěžího liči na Vás okamžitě vrhnou všechnu svou hořko-kyselou svěžest. Právě hořký grapefruit je jednou ze složek, která výrazně připomíná loňskou letní edici.

Úvodní ovoce se rozplyne a předá pomyslnou štafetu tropickému koktejlu. Tvoří jej exotické ovoce pitahaya, guava a marakuja. Právě toto exotické ovoce dodává vůni její osobitou sladkost s lehce nakyslím závěrem. Kdo toto ovoce jedl, dá mi za pravdu.

Issey Miyake L´Eau D´Issey Summer 2016

Issey Miyake L´Eau D´Issey Summer 2016

Výrobcem je řazena mezi květinově-ovocné vůně, ale pro mě je Issey Miyake L’Eau D’Issey Summer 2016 spíše jen ovocnou dámskou vůní. Typická vůně na letní den. Jen škoda, že od ovocných vůní bohužel nemůžeme očekávat výrazně dlouhou výdrž.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This