Líčení podle barvy vlasů

| 9.4.2015 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Jste něžná blondýnka, uhrančivá černovláska či smyslná zrzka? Chystáte se změnit v brzké době radikálně barvu svých vlasů? Pro každou z Vás mám snadné triky, jak se správně nalíčit a čemu se raději vyhnout velkým obloukem.

Díky svým vlasům si leckdy připadám tak trochu jako chameleon. Mé zrzavé vlasy mi na zimu přirozeně tmavnou, v létě pak zápasím s blond pramínky od slunce. V každém období tak sahám po jiné barevné škále svého líčení. Obecně platí pravidlo, že jsou typy líčení, které perfektně sednou blondýnkám či černovláskám. Pokud tedy chystáte změnu barevného tónu své bujné kštice, měla byste se připravit i na změnu svého líčení. Stačí pár jednoduchých triků a muži z Vás budou šílet!

Chybí Vám dekorativní kosmetika? Vyberte si ji z pohodlí Vašeho domova z široké nabídky na Elnino.cz.

Tipy pro sladké blondýnky

Když se řekne líčení + blond vlasy, vybaví se mi modrá klasika, kterou se snad každá z nás dočetla v mládí v dívčím časopise. Používala jste až doposud modré oční stíny? Zahoďte je hodně daleko! Nebojte se sáhnout po veselých pastelových stínech, např.: růžové. Nezapomeňte zvýraznit své horní víčko černou linkou.

blond

Líčení pro blond vlasy

Je pro Vás černá barva až moc tvrdá a výrazná? Nevadí, sáhněte po méně výrazných hnědých či šedých očních linkách. Tvářenku volte spíše decentní, takovou, která dodá tváři jiskru a rozzáří Vás – béžovou nebo lehce růžovou.

Líčení jako šité na míru zrzkám

K ohnivým vlasům se nejlépe hodí zelené oční stíny, ale chybu neuděláte ani s béžovými či olivovými stíny. Díky rudým vlasům bude Vaše pleť působit opticky teplejším dojmem, tvářenku tedy můžete zcela vynechat. Obecně si vystačíte s méně výraznými odstíny dekorativní kosmetiky.

zrzka

Líčení pro ohnivé krásky

Pokud se Vaše pleť pyšní rozkošnými pihami v obličeji, uvědomte si jejich krásu a rozhodně se za ně nestyďte a nepokoušejte se je schovat pod make-up. Na rty používejte oranžové rtěnky nebo je s čistým svědomím ponechte bez povšimnutí. Jako zrzka toho k líčení mnoho nepotřebujete.

Smyslné líčení ideální pro brunetky

Pyšní se Vaše hlava bujnou kaštanovou hřívou? Pak Vám budou nejvíce slušet teplé barvy – světle až tmavě hnědé, červené, ideálně pak vystínované. Rozhodně se nebojte i na denní líčení sáhnout po výraznějším odstínu rtěnky. Světlejší pleti dodejte život pomocí výraznější tvářenky. Tajným esem v rukávu pro Vás budou metalické oční stíny.

bruneta

Smyslné líčení pro brunetky

Líčení pro krásky s havraními vlasy

Jestli je kvalitní make-up všeobecně považován za základ, u Vás to platí dvojnásob! Nejvíce času proto věnujte výběru toho správného odstínu. Vyhnete se tak nevzhledným přechodům mezi krkem a tváří.

black

Pro černovlasé krasavice

Co se očních stínů týče, nemusíte se vůbec bát výraznějších odstínů. Vy si to dovolit můžete. Pokud chcete docílit opravdu „wow“ efektu, vytvořte si smyslné kouřové stíny, k tomu rudou rtěnku a muži Vám budou padat k nohám.

Máte vlastní osvědčený trik na líčení? Podělte se s ním i ostatními čtenáři.

[Celkem: 2    Průměr: 2/5]
Share This