Limitovaná edice Armani Sí White

| 11.6.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Když ne černá, tak bílá. Vůně z kolekce Giorgio Armani Sí jsou skvělé, to už všichni moc dobře víme. Ale znáte jejich limitovanou edici Armani Sí White? Přivoňte a nechte se unášet letním proudem do Středomoří, kde se Armani narodil.

Něžná bílá

To by samozřejmě nebyl Giorgio Armani, kdyby nepřišel i s lahvičkou v zářivé bílé barvě. Bílou barvu mají Italové v oblibě. Limitovaná edice Giorgio Armani Sí White má údajně stejné složení jako původní verze Sí. Rozdíl by měl být jen ve sněhobílém flakónu se zlatými detaily.

Sí White mi však přijde nepatrně méně sladší a trochu více dřevitá, ale jinak souhlasím, že jsou téměř stejné. Výdrž je skvostná. Je silná, omamná, unášejícím. V momentě jste myšlenkami jinde. Těžko si představit lepší vůni. Sí se opravdu povedla, co myslíte?

Giorgio Armani Si White

Giorgio Armani Si White

Složení:
Hlava: černý rybíz
Srdce: frézie, růže
Základ: dřevité tóny, ambroxan, vanilka, pačuli

Téhle bílé krásky bylo vyrobeno jen omezené množství, takže pokud o ni nechcete přijít, pořiďte si ji raději co možná nejdříve do své sbírky, protože něžných krásek ubývá.

Sí, Sí White a Sí Intense se více hodí na chladnější období, případně na večer. Do kanceláře a menších uzavřených prostor jsou příliš silné. Parfémy Giorgio Armani Sí nezapřely kvalitu, kterou je Armani pověstný. Máte s některou z těchto vůní vlastní zkušenosti? Napište nám svůj názor na kolekci vůní Sí.

[Celkem: 3    Průměr: 3.3/5]
Share This