Limitovaná edice Burberry Body

| 7.1.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Když se řekne Burberry, nejen znalcům vůní se jistě vybaví typický kostkovaný vzor. V roce 2011 přišel módní dům na trh z dlouho očekávanou novinkou Body, kterou si rychle zamilovaly tisíce žen po celém světě. Neustále vzrůstající oblíbenost elegantního a nadčasového parfému Burberry Body podnítila vznik limitovaných edicí. Dnes vypíchneme nejnovější z nich – Burberry  Body Gold Limited Edition.

Parfémovaná voda Burberry Body Gold Limited

Parfémovaná voda Burberry Body Gold Limited

Světlo světa spatřila tato zlatavá kráska v roce 2013. Na trhu tedy není žádným nováčkem. Burberry Body Gold Limited Edition je přirozeně smyslná, dámská vůně, která v sobě kombinuje moderní kombinaci sofistikovaných prvků. Orientálně-květinová vůně je uložena do štíhlého flakónku, který získal oproti klasické Body tmavší, zlatavý nádech. Díky svému praktickému tvaru můžete mít parfém neustále u sebe – v práci, na cestách, v plesové kabelce. Dřevitý základ propůjčuje vůni nepostradatelnou eleganci, šarm a exkluzivitu, díky které můžete vyrazit i do té nejluxusnější společnosti.

BUrberry Body Gold Limited Edition

Burberry Body Gold Limited Edition (zdroj: bit.ly/1wUlvPn)

Složení vůně Burberry Body Gold Limited Edition

Patříte k příznivcům spíše čerstvých květinových vůní? Pak by pro Vás mohla být tato limitovaná edice Burberry Body Gold tou správnou volbou. Svou elegantní orientálně-květinovou harmonií Vám po celý den dodá pocit nerušené hluboké smyslnosti. V úvodu upoutá Vaši pozornost něžná vůně frézie, která se misí se šťavnatou broskví a nahořklými akordy pelyňku. Květinové srdce se nese v prudkých a intenzivních poznámkách růže, která své trny prolíná s tóny kosatce a santalového dřeva. Smyslnost celé kompozici dodává živočišné pižmo se sladce opojnou vanilkou, které své tóny mísí s chladivou vůní kašmírového dřeva a jantaru.

Na Elnino.cz je tato dámská vůně dostupná ve velikosti 60 ml a 85 ml. Zakoupit můžete i tělový krém Burberry Body Gold Limited Edition.*

Koupit hned!

*Dostupnost zboží se mění dle aktuální skladovosti. / Zdroj fotografie: bit.ly/1BrgEaZ

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This