Limitovaná edice Eclat d’Arpege Eyes On You

| 6.7.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Již se stalo pravidlem, že značka Lanvin představuje rok co rok novou verzi oblíbené dámské vůně Eclat d’Arpege. Co na nás čeká letos v létě?

Roztomilá kreslená tvář

Na konci července 2015 můžeme očekávat uveřejnění limitované edice Eclat d’Arpege Eyes On You. Hlavní inspiraci této vůně můžeme hledat ve výjimečných kresbách Albera Elbaze, po řadu let kreativní ředitel značky Lanvin. Právě tento návrhář stojí za vznikem roztomilé kresby obličeje, která vévodí celému flakónu nové dámské vůně Eclat d’Arpege Eyes On You.

Eclat d’Arpege Eyes On You

Eclat d’Arpege Eyes On You (zdroj: bit.ly/1eC004y, citováno dne 6.7. 2015)

Složení:
Hlava:sicilský citron, šeřík
Srdce:listy broskve, listy zeleného čaje
Základ:bílé pižmo, libanonský bílý cedr

A co můžeme očekávat od nové limitované edice? Dle složení by se mělo jednat o svěží, květinově-ovocnou dámskou vůni, jejíž úvod začíná vůní sicilského citronu a šeříku, který je pro vůni Lanvin Eclat d’Arpege z roku 2002 tak typický. Originální flakón skrývá srdce plné zelených čajových lístků a listů  broskve. Vše je vystavěno na základu z bílého cedru a pižma.

Znáte i další verzi úspěšné vůně Eclat d’Arpege?

2014 – Eclat d`Arpege Arty

2013 – Éclat d’Arpège Pretty Face

2012 – Eclat d`Arpege Gourmandise

Stylová dáma z roku 2015 nás svádí svýma modrýma očima a červenými rty. Uvidíme, jaká bude v reálu. Dle složení by nás neměla ničím překvapit a mělo by se jednat o jemnou květinově-ovocnou vůni Lanvin Eclat d’Arpege tak, jak ji známe.

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This