Limitovaná edice Elizabeth Arden Red Door 25

| 27.8.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

U příležitosti 25. výročí od uvedení parfému Elizabeth Arden Red Door na trh, přichází Elizabeth Arden s limitovanou edicí na počest této věhlasné vůně. Červené dveře se postupem času staly symbolem firmy Elizabeth Arden, která vlastní mimo jiné i například salóny krásy.

Jak šel čas

Vůbec první verze Red Door byla světlu světa představena již v roce 1989. Jedná se o vůni, která je jako stvořená pro noblesní dámu zralého věku, která se nechává hýčkat, miluje zlato a drahé šperky a jednoduše ví, co chce. Do dnešní doby má silou základnu věrných fanoušků, kteří na tuto výraznou květinově pryskyřicovou vůni nedají dopustit. Od doby vydání vůně měla již několik nástupců, ale ani ti však nedokázali tuto opulentní vůni z hlav mlsných parfémových dam vymanit.

V roce 2003 byla na trh uvedena vůně Red Door Revealed, o tři roky později pak představila značka Elizabeth Arden parfém Red Door Velvet.

Parfém Red Door Shimmer vytvořil Clement Gavarry v roce 2008. Red Door Shimmer je květinově-ovocná vůně, plná sladkých a ženských tónů.

V roce 2012 dobyla trh vůně Red Door Aura,  která nadchla parfémové publikum svou optimistickou povahou. Květinová vůně Elizabeth Arden Red Door Aura zachycuje mnohostranný půvab, eleganci a životní styl žen, které se nebojí ruchu velkoměsta.

Více o parfémech Elizabeth Arden ZDE

Elizabeth Arden Red Door 25

Tato limitovaná edice byla vydána pouze v omezeném množství jako 100ml Eau de Parfum. Tvůrcem tohoto jedinečného parfému je Carlos Benaim. Red Door 25 je v úvodu plná šťavnatých malin, ostružin a černého rybízu. V srdci vůně se postupně otevírají drobné lístky fialky, které postupně doplňuje sladký luční med. Základ celého parfému utváří santalové dřevo, pačuli a pižmo.

Elizabeth Arden Red Door 25

Elizabeth Arden Red Door 25 zdroj: bit.ly/1C2NK4M

Pokud jste zralou dámou v nejlepších letech, která se nebojí vyzývavějších a výraznějších vůní, nebojte se okusit vůni Elizabeth Arden Red Door klidně i naslepo. Jen si to představte. Vy scházíte jako hvězda večera po schodech ve foyer divadla pokrytých rudým sametem. Krůček po krůčku se přibližujete k muži, jenž z Vás nedokáže celý večer spustit oči. Omamná rudá vůně jej uhrane dříve než stačí promluvit jediné slovo. A přesně taková budete s Elizabeth Arden Red Door.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This