Limitovaná vánoční edice Flowerbomb

| 23.11.2015 | Dámské parfémy, Parfémy, Rychlovky | 2 Komentáře

Vánoce, Vánoce, přicházejí… ne, nezbláznila jsem se, ani nechci kopírovat marketingové strategie uplatňované na zákazníky v letácích. Nicméně času na to, zaúkolovat Ježíška, aby napnul všechny své síly k sehnání limitované edice od Viktor & Rolf Flowerbomb Fireworks, zase tolik není.

Věděli jste, že byla vydána speciálně k výročí vzniku vůně Flowerbomb, které letos bude už deset let?

Sběratelkám tohoto mistrovského řemeslného dílka způsobí pravděpodobně husí kůži v tom nejlepším slova smyslu, dárci pak provětrá jeho peněženku. Bohužel se cena za 50 ml této parfémové vody pohybuje okolo 120 dolarů. Oficiálně, jak sám název napovídá, má tato podoba flakónu znázorňovat ohňostroj na pozadí temné noční oblohy. Zářivý a slavnostní.

Flowerbomb Fireworks (zdroj: fragrantica.com, citováno dne 19.11. 2015)

Flowerbomb Fireworks (zdroj: fragrantica.com, citováno dne 19.11. 2015)

V mé bohaté fantazii a představivosti v něm vidím i obrysy ledového květu nebo sněhové vločky, se zlatým, metalickým středem, ze kterého vybíhá nespočet paprsků, jejichž konce zdobí narůžovělé krystalky „ledu“.

Složením víceméně nevybočuje od ostatních, již vydaných edicí Flowerbomb. Najdete zde tedy obligátní čaj, bergamot, vonokvětku, frézii, jasmín sambac, pomerančový květ, stolistou růži, orchidej, pačuli a smyslné pižmo.

Viktor & Rolf Flowerbomb Christmas Edition 2014

Viktor & Rolf Flowerbomb Christmas Edition 2014

Edici Fireworks směle konkuruje i na Elnino.cz aktuálně dostupná, limitovaná vánoční edice loňského roku – Viktor & Rolf Flowerbomb Christmas Edition 2014. Sama si na ni tajně myslím a zřejmě asi ani nezůstane u nesplněného přání. Po Vánocích si na ni tedy snad posvítíme pěkně z blízka.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This