Limitované edice parfémů pro opravdové nadšence

| 12.4.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Parfémové bestsellery (ale samozřejmě nejen ty) svým příznivkyním doslova zamotaly hlavu. Není se čemu divit, že se pro ně výrobci rozhodli vytvořit limitované sběratelské edice, které svým půvabným a do detailu propracovaným vzhledem upoutají pozornost nejednoho sběratele těchto, troufám si říci, malých uměleckých dílek.

Nový design, vůně však stejná

Síla parfému je nezpochybnitelná. Přináší vzpomínky a ovlivňuje naše emoce. Jistě i vám vůně nejednou zvedla náladu, probudila vaše smysly nebo dodala porci pozitivní energii. Pokud jste již nalezli tu pravou vůni, která vás dočista učarovala, proč nerozšířit svou parfémovou poličku o unikát, který bude mít jen hrstka vyvolených.

Lancome La Vie Est Belle Limited Edition

Lancome La Vie Est Belle Limited Edition

Ano, život s vůněmi je krásný, ale pro milovnice gurmánsky sladké La Vie Est Belle bude ještě krásnější se třpytivou verzí limitované edice Lancome La Vie Est Belle Limited Edition. Za běžných okolností čiré sklo flakónu je nyní zdobeno tisícem blyštivých třpytek, které ještě více umocňují pocit luxusu. V útrobách skleněného skvostu však naleznete tytéž vůni, které již před časem propadlo vaše srdce.

Paco Rabanne Lady Million Collector Edition

Paco Rabanne Lady Million Collector Edition

Ani další z velikánů nezůstal pozadu – zlatý diamant Lady Million od Paco Rabanne se taktéž dočkal své limitované sběratelské edice. Paco Rabanne Lady Million Collector Edition se vůní nijak neliší od původní verze. Změna opět postihla pouze flakón – jindy hladce zlatému uzávěru vůně Lady Million byla nově přidána struktura připomínající vzdáleně vyskládané zlaté cihličky.

Ale pozor, pokud vám některý z těchto skvostů padl do oka, moc dlouho se nerozmýšlejte – vyrobeno bylo pouze omezené množství. Pořiďte si tedy svou oblíbenou vůni v limitované sběratelské edici raději co možná nejdříve.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This