Lístek do Portofina pro mě a Toma Forda, per favore

| 25.7.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Portofino je perlou Ligurie a právě ona se stala inspirací pro Toma Forda. Parfém Tom Ford Neroli Portofino ukrývá okouzlující aroma, které nabízí tato italská riviéra plná svůdně vonících květin, osvěžujících citrusů a ambry.

Blankytná modř ukrývající bergamotovou perlu

Přesně tak. Toto léto vyrazíme společně s Tomem Fordem do italského Portofina. Právě toto místo se stalo inspirací pro vznik vůně Tom Ford Neroli Portofino. Vůně, která se zaslouženě řadí mezi oblíbené skvosty značky Tom Ford. Bergamotová stálice, která si zaslouží pozornost každého milovníka svěžích letních citrusovek.

Tom Ford Neroli Portofino

Tom Ford Neroli Portofino

Ligurie je oblíbenou destinací Italů, jelikož nabízí vše, co si naše dovolenkové srdce přeje – z jedné strany pláže a naproti se rozprostírá hornatá krajina. Nás zajímá malinké, ale velmi oblíbené městečko Portofino, kam si rády zajedou i celebrity. A odtud pramení název úchvatné bergamotové vůně s neskutečnou výdrží citrusu Tom Ford Neroli Portofino.

Kdo všechno zakotvil v přístavu Portofino?

Začátek vůně Tom Ford Neroli Portofino je opravdovou citrusovou bombou. Milujete svěží vůni bergamotu a citrusu? Pak není lepší letní vůně. Na výraznější, čistě citrusovou vůni s delší výdrží jsem ještě nenarazila. O to vše se postará bergamot, citrón, mandarinka a pomeranč.

Tom Ford Neroli Portofino

Tom Ford Neroli Portofino

Postupně se připojuje rozmarýn, levandule a myrta. V srdce zakotví bílé květiny, mezi nimiž ucítíme květ z afrického pomeranče, jasmín, neroli a pittosporum. Blíží se závěr a zde nás čeká andělika a sléz lesní vyskytující se převážně na východním Středomoří. Poslední tečka je sladce vonící ambra, dalo by se říci až trochu cukrově a zároveň trochu kořeněně. Po celé hodiny však budou prim hrát citrusy.

Máte-li rádi Středomoří, bude vás bavit unisex vůně Tom Ford Neroli Portofino ukrytá v jednoduchém flakónku azurové barvy. Nejen flakón, ale i samotná vůně dokonale evokuje léto a svěží vánek Středozemního moře, který sebou nese tuto příjemnou a neodolatelnou vůni.

Tak jaká? Vyrazíme společně na plavbu po Středomoří?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This