Novinka roku 2017: Luxusní řada Bvlgari Splendida

| 22.8.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Tři květy, tři vůně, tři unikáty. Značka Bvlgari uvedla v roce 2017 na trh novou řadu dámských parfémů Splendida. Luxusní řada květinových parfémů odhaluje zcela novou tvář 3 unikátních květinových motivů – kosatec, růže a jasmín. Která z nich bude tou pravou pro Vás?

Nemožné se stalo skutečností. Značce Bvlgari se podařilo zachytit i jemné nuance a noty těch nejušlechtilejších květin užívaných v parfumerii. I samotný vzhled je pro Bvlgari stěžejní – design flakónů inspirovaný elegantním šperkem na dámském dekoltu dodává vůním řady Splendida punc neskonalého luxusu.

Bvlgari Splendida Iris d’Or

Hluboko v zemi jsou ukryty oddenky kosatců (irisů), které byly již od dávného středověku klíčovou složkou při výrobě vůní pro královský dvůr. Snad nejvíce si jejich nezaměnitelnou květinovou vůni oblíbila Kateřina Medicejská, pro kterou se stal irisový pudr nedílnou součástí účesů, rukavic či náplní šperků. Kosatce se však na výslunní dostaly ještě mnohem dříve – již ve starověkém Egyptě byl iris uctívám jako posvátná rostlina (pojmenován po bohyni Iris).

Bvlgari Splendida Iris d´O

Bvlgari Splendida Iris d´O

I v současné době patří iris absolute, nebo-li modré zlato, k vůbec nejcennějším ingrediencím užívaných při výrobě parfémů. Jen pro představu, k získání 1 kg iris absolute je třeba 8 tun čerstvých oddenků (trvá 6 let než je rostlina připravena vydat svůj voňavý poklad).

S Bvlgari Splendida Iris d’Or máte jedinečnou příležitost okusit nezaměnitelnou květinovou, hedvábně-práškovou vůni irisů. Luxusní květinová aura vás zahalí do lehké, zářivé vůně. Z počátku se budete těšit z ostřejších zelených akordů společně s mimózou. Smyslné srdce pak zcela pohltí iris absolute, který zakulatí dřevitý hřejivý základ tvořen z rafinovaného santalového dřeva a tonky.

Bvlgari Splendida Iris d´O

Bvlgari Splendida Iris d´O

Nepředvídatelná a elegantní pudrová nota Bvlgari Splendida Iris d’Or vás uchvátí svými ušlechtilými nuancemi, které kolem své nositelky utváří průzračnou a zářivou auru luxusu.

Bvlgari Splendida Rose Rose

Vsaďte na osvědčenou romantiku, se kterou nikdy nešlápnete vedle. Svůdná růžová kytice Bvlgari Splendida Rose Rose je tvořena samotnou královnou květin. Ultra-ženský parfém v sobě zachycuje veškerou jedinečnost legendární damašské růže. Růže je od pradávna považována za královnu květin (její vládu nikdy nikdo nezpochybnil) a v současnosti je vůbec nejpěstovanější květinou světa. Damašská růže je považována za vůbec nejkrásnější a zároveň i nejstřeženější vonný poklad (pro představu na 1 litr esenciálního oleje je třeba sesbírat speciální technikou 4 tuny okvětních lístků).

Bvlgari Splendida Rose Rose

Bvlgari Splendida Rose Rose

V každém 100 ml flakónu Bvlgari Splendida Rose Rose se ukrývá 45 květů damašské růže, které vytváří pomyslný neviditelný náhrdelník. Elegance, půvab a nekončící romantika, kterou si můžete užívat den co den.

Bvlgari Splendida Rose Rose

Bvlgari Splendida Rose Rose

Delikátními ovocnými tóny mandarinky a bílé ostružiny se otevírá úvod vůně Bvlgari Splendida Rose Rose. Květinové srdce zcela pohltila skvostná a ušlechtilá damašská růže. Její výrazný květinový buket změkčují dřevité akordy santalového dřeva, pačuli, vetiveru a pižma v základu.

Bvlgari Splendida Jasmin Noir

Zřejmě nejsmyslnější a nejtajemnější vůní z luxusní řady Splendida je dámská vůně Bvlgari Splendida Jasmin Noir. Opulentní květinové akordy se mísí s tajemností kašmíru. Splendida Jasmin Noir není v žádném případě decentní kancelářskou vůní. Naopak, tato skvostná kráska nutně vyžaduje dostatečný prostor, aby mohl vyniknout její půvab.

Bvlgari Splendida

Bvlgari Splendida

Splendida Jasmin Noir dokonale ztělesňuje luxus a prestiž šperkařské značky Bvlgari. Vzácný bílý jasmín je zde představen ve své vůbec nejtemnější podobě. Jeho tajemná a intenzivní vůně se tak stává až nebezpečně snadno návykovou. Odvážná a smyslná květinově-orientální vůně se představuje zelenými akordy s jasně zřetelnými jasmínovými poznámkami. Suše-dřevitý podtón je znatelný již od samého úvodu, až později však výrazně vyniká orientálně laděný základ z kašmíru a tonky.

Bvlgari Splendida Jasmin Noir

Bvlgari Splendida Jasmin Noir

Hypnotizující a dominantní srdce pohltil absolute z jasmínu Sambac a gardénie. Bvlgari Splendida Jasmin Noir je teplá, sladká, výrazná, ale přesto není dusivá či snad otravná.

Která vůně z této božské trojice upoutala vaši pozornost nejvíce? 

[Celkem: 3    Průměr: 3.7/5]
Share This