Maison Francis Kurkdjian: Esence vášně v lahvi

| 13.5.2016 | Novinky, Parfémy, Svět vůní | 0 komentářů

Vůně Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir se rozhodně nedá označit za snadno nositelnou, nedbale elegantní či snad univerzální. Je pravým opakem. Originalita a silný prožitek je zaručen v každé kapce této silné esence vášně. Pokud tedy hledáte opravdu originální vůni, která vyzdvihne Váš sex-appeal, již nehledejte. Právě jste ji našli!

Provokativní a až obscénní vůně

Předem upozorňuji příznivce mainstreamových vůniček, že toto rozhodně není vůně pro slabé povahy. Pravá tvář Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir může leckoho brutálně vyděsit. Pro ty, kteří se chtějí nechat svést na scestí, milují a prožívají každičký okamžik života naplno, ale přitom touží po luxusním parfému, který by všechny tyto pocity vyzařoval, bude geniální vůní.

Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir

Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir

Složení:
Hlava: růže, ylang-ylang, kmín
Srdce: kadidlový absolut
Základ: siamský benzoin, bulharský a íránský růžový med, santal, cedr

Ukazuje vše, po čem tajně toužíte

Co je na této vůni tak zajímavého? Na jednoduchou otázku, jednoduchá odpověď – úplně všechno! Okamžitě na Vás dýchne originalita, zakouřenost, sexuální napětí – to vše zahaleno do silného medově sladkého podtónu.

Intenzita a aroma vůně vytváří představy a napětí tak skutečné, že se člověk až stydí v přítomnosti cizích (nezaintereso­vaných) osob.

Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir

Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir

Kombinace sladké vůně medu, santalu, cedru a benzoinu je tak delikátní a tak silná, že stačí jen malá kapka a slabým jedincům by se mohla z tak omamné vůně zamotat hlava. Vlezlá vůně na 100 %, ale po rozvonění (a je pravda, že voní opravdu dlouho), se Cologne Pour Le Soir rozloží do nádherné, karamelově sladké vůně. Poměrně jednoduché složení, které však díky svým vysoce kvalitním složkám bude dráždit Vaše čichové receptory ještě velmi dlouho po nanesení.

Erotizující vůně, která probudí touhu

Erotizující vůně, která probudí touhu

Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir je unisex vůní, mohou si ji tedy dovolit jak muži, tak ženy. Osobně se ale domnívám, že bude více sedět opravdu sexy muži s ležérním, přesto elegantním vkusem a smyslem pro styl. Takovému bude stačit malá kapka a stane se nadsamcem, kterému budou ženy padat k nohám. Jednoduše se nedá ubránit tomu hříšnému tajemnu a vzrušení, které se kolem Vás bude vinout.

Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir není vůní pro každého. Naprosto bez jakékoliv studu ukazuje vše, po čem tajně toužíte. Své publikum si tato jedinečná kompozice již našla. Láká Vás také?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This