Manuál Jamese Bonda

| 16.9.2014 | Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Kdo by neznal Jamese Bonda, slavného agenta 007 a idola mnoha generací srdcí žen. Pánové, ruku na srdce, komu z Vás by se líbilo vozit se v těch nejluxusnějších vozech a mít kolem sebe jen ty nejkrásnější ženy? Pokud jste odpověděli ano, čtěte dál. Být svůdný a nepolapitelný je snazší něž jste si doposud mysleli. Pustit se do boje s podsvětím, je však mnohem těžší.

1. Buďte šarmantní

James Bond zdroj: bit.ly/1wzVt9i

James Bond zdroj: bit.ly/1wzVt9i

Vzpomeňte na slušné vychování, které se Vám pokoušela vštípit Vaše babička, když jste byl ještě malý chlapec. Bond by nikdy nehovořil vulgárně, právě naopak. Hlavně, co se chování vůči něžnému pohlaví týče, je vždy šarmantní, vystupuje s grácií a elegancí jemu vlastní. V pozadí vší té elegance je ukryt šibalsky svůdný úsměv, kterým vábí krásné ženy do svých spárů.


2. Vždy vkusně oblečený a dokonale upravený

I když budete bojovat s tajnou ruskou mafií, nezapomeňte na dobře padnoucí oblek. Zapomeňte rovnou na neforemné a vytahané tepláky. I když půjdete na kolo či na procházku se psem, vždy se oblečte do dobře padnoucího, stylového oblečení.

Gillete

Každodenní samozřejmostí se pro Vás musí stát dokonalé oholení. Nedbalé strniště je pravda někdy sexy, ale polibek není moc příjemnou záležitostí. Pleť hladká a jemná na dotyk by měla být Vaší vizitkou.
Náš tip

Díky pánské pleťové kosmetice nebude Vaše pleť trpět podrážděním po holení. Dokonale hydratovaná a vyživená pokožka Vám bude vděčná. Aplikace krému Vám přitom zabere max. 1 minutu.

3. Pánové, vlasy…

Mastné a neupravené vlasy žádnou ženu nesvedou. Pouze voňavé, bez lupů a s perfektním objemem dokážou zapůsobit. Takové přímo lákají k zaboření lačných prstů. Na rozdíl od žen, které své vlasy musí zdlouhavě upravovat každé ráno, Vám postačí pravidelné mytí.

Náš tip ► Šampony pro muže

4. Vůně jako afrodiziakum

Není třeba chodit kolem horké kaše. Vaše vůně může být rozhodujícím faktorem. Můžete se sami rozhodnout zda svým „odérem“ zabijete protivníka či svou svůdnou vůní ulovíte tu nejkrásnější ženu v baru.

James Bond 007 Limited Edition

Decentní a luxusní, se zlatým srdcem plným růže, levandule a kardamonu. S touto vůní jste okamžitě připraveni na jakoukoli náhlou akci.

Calvin Klein Man

Mužná, sofistikovaná a elegantní vůně, která bude skvělým doplňkem každého muže.  Calvin Klein Man je kořeněná a dřevitá vůně s výraznými tóny.

Jean Paul Gaultier Le Male

Je jednou z nejvíce sexy vůní, se kterou nemůžete šlápnout vedle. Základ Le Male je převážně kombinací vanilky, hebkého cedrového dřeva a nasládlého santalu, na doladění ještě trochu pudrové ambry a zlatavě sladkých semen tonky.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This