Marvis: Změňte čistění zubů v opravdový zážitek!

| 18.3.2015 | H - O, Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace, Značky od A-Z | 2 Komentáře

Když jsem prvně spatřila zubní pasty Marvis, byla to láska na první pohled. Nedalo se jinak a jednoduše jsem si musela vlastní „Marvisku“ také pořídit. Kultovní obal, který více než zubní pastu připomíná tubu od olejové barvy se stane od dnešního dne mým věrným společníkem na cestách.

Zářivý úsměv jedině s Marvis!

Když jsem započala s hledáním informací o této značce, ani ve snu by mě nenapadlo, že se její sídlo nachází v božské italské Florencii. Počátky této značky jsou lehce zahaleny tajemstvím. Firma vznikla někdy v roce 1958, kdy byla oficiálně zaregistrována panem Earlem Franco Cella di Rivarou.

Marvis zubní pasty

zubní pasty Marvis (zdroj: bit.ly/1x0bVBw)

Vůbec první pasta byla primárně určena kuřákům a velmi brzy se proslavila díky svým vynikajícím bělícím účinkům a intenzivní mátové příchuti. Značka Marvis již od prvního dne klade důraz na kvalitu a propracovaný design. Osobně je mi tento retro styl velmi blízký. Co na něj říkáte Vy?

►Věděli jste že… Původ názvu zřejmě vychází ze spojení slov Marvel + Vis. „Marvel“ znamená zázrak a slovo „Vis“ znamená síla. 

Jestli čekáte klasickou „Colgatku“, tak jste na velkém omylu! Marvis od samého počátku experimentoval s netradičními příchutěmi, které na trhu vzbudily nečekaný zájem. Zubní pasty Marvis jsou dodnes vyráběny dle tradičních a léty prověřených receptur.

Marvis promění čistění zubů v nezapomenutelný zážitek

Zubní pasty Marvis promění čistění zubů v nezapomenutelný zážitek! (zdroj: bit.ly/1x0cDij)

Všechny příchutě spojuje jemná textura a velmi intenzivní a osvěžující chuť. Samozřejmostí je ochranná funkce proti zubnímu kazu, kameni a plaku. Patříte k lidem pro které je každodenní čistění zubů spíše nutnou rutinou? Změňte to ještě dnes! Vyzkoušejte jednu, a nebo raději všechny zubní pasty Marvis a čistění Vašeho chrupu Vás nabudí optimistickou náladou.

Pořiďte si vlastní originální „Marvisku“ ještě dnes!

Netradiční příchutě skryté ve stylovém balení

Jestli si hned na první pokus netroufáte na jasmínovou či zázvorovou zubní pastu, nevadí. V nabídce naleznete i více klasické příchutě. Léty osvědčenou klasikou je Marvis Whitening Mint, která se vyznačuje svým extra bělícím účinkem, který Vám na tváři vykouzlí oslnivý úsměv. Její mentolová svěžest není přehnaná a snese ji v klidu i větší citlivka jako jsem já. Stejně jako ostatní příchutě, se i Whitening Mint vyznačuje dlouhotrvající chutí.

Whitening Mint

Whitening Mint

Oproti tomu Marvis Classic Strong Mint je pro opravdové odvážlivce, kteří chtějí prožít závan absolutní svěžesti. Zážitek je to opravdu nezaměnitelný. Jednu malou zelenou pastu jsem si také pořídila, ale myslím, že ji využiji pouze v případě konzumace nějakého „upíry vraždícího“ pokrmu.

Classic Strong Mint

Classic Strong Mint

Máte chuť na něco sladkého a opravdu netradičního? Sáhněte po Marvis Cinnamon Mint a poznáte nepoznané. Tajemství je ve skořici, která zubní pastě dodá jedinečné aroma a nasládlý nádech. Za mě osobně palec nahoru.

Cinnamon Mint

Cinnamon Mint

K čistění zubů neodmyslitelně patří i voda, tak proč si nedopřát nezapomenutelný pocit svěžesti oceánu rovnou i v originální zubní pastě Marvis Aquatic Mint. Po vyčistění zanechá v ústech pocit jako byste právě dožvýkali chutnou žvýkačku.

This slideshow requires JavaScript.

V nabídce naleznete ještě zubní pastu s příchutí lékořice – Amarelli Licorice, s překvapujícími květinovými tóny jasmínu – Jasmin Mint nebo s explozivně osvěžující příchutí zázvoru – Ginger Mint.

V nabídce naleznete dvě velikosti balení – mini verzi 25 ml v hodnou na cesty a klasickou velikost 75 ml. Pokud si netroufáte na koupi klasického balení, otestujte stejně jako já roztomilé mini balení. Vzhledově je na chlup totožné s velkým a cenově vychází je na pár korun. Vyzkoušejte a napište, jaká příchuť je dle Vás ta nejlepší. Budu se těšit na Vaše komentáře.

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This