Moderní chypre vůně Gucci Rush

| 3.3.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Na první pohled může vůně Gucci Rush působit nudně. Nenechte se ale zmást! V minimalistickém flakónu se skrývá výrazná a velmi atraktivní dámská vůně, která Vás až nečekaně zasáhne svými opojnými tóny a vyvolá ve Vás příjemný hřejivý pocit.

Moderní umělecké dílo

Parfém Gucci Rush vytvořil v roce 1999 Michel Almairac. Od svého uvedení na trh si tahle malá červená „krabička“ získala srdce mnoha dam po celém světě. O její oblibě svědčí i udělení prestižní ceny FiFi za nejlepší dámskou vůni roku 2000. Flakón může někomu evokovat video kazetu či náhradní cartridge do tiskárny. I u mě vzbuzuje podobné asociace, minimalistické pojetí designéra však jistě mělo mnohem hlubší záměr.

Gucci Rush

Gucci Rush

Koupit Gucci Rush!

Musím uznat, že se jistě jedná o velmi neobvyklý a moderní design, jenž ještě více umocňuje intenzivní červená barva. Shrnuto, podtrženo, tato vůně se Vám velmi jednoduše vryje do paměti. Moderní umění, extravagance i smyslnost, to vše a mnohem více se ukrývá ve vůni Gucci Rush.

Tajemná a výrazná kytice

Gucci Rush je moderní, nadčasová vůně, která v sobě přináší nový styl, za který jsem osobně moc ráda. Je vůní, se kterou se snadno odlišíte od ostatních. Je speciálně navržena pro ženy, které vědí, co chtějí a dokáží ocenit její kvalitu a originalitu.

Koktejl exotických květin jakými jsou elegantní gardénie a omamná frézie tvoří hlavu parfému. Velmi dominantní je gardénie, která však může někomu připomínat vůni magnólie. Celá kompozice na mě působí velmi čerstvě, jako bych právě přivoněla ke kytici nařezaných květů. Gucci Rush můžeme zařadit mezi moderní chypre vůně se svěžím až ovocným akcentem.

gucci Rushfgf

Reklamní kampaň parfému Gucci Rush (zdroj: bit.ly/17NErKS)

Koriandr, vetiver a pačuli zdůrazňují orientální charakter a jedinečnost této vůně. Společně s květy vytvářejí jedinečné aroma – atraktivní, odvážné, nezávislé. V srdci promlouvá sladká a smyslná vanilka, která ve spojení s jemnou růží a jasmínem dodává celé kompozici parfému potřebnou dávku ženskosti a tajemnosti.

Gucci Rush je květinová, ale rozhodně ne těžká vůně, která přináší hřejivé teplo do novodobé betonové džungle. Máte vlastní zkušenost s touto bizarní vůní? A co říkáte na vůni Gucci Rush 2?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This