Moderní vůně CK One Summer Edition

| 14.4.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Značka Calvin Klein již od dob svého vzniku zachycuje podstatu moderního stylu života ve všem, co dělá. Osobitý pohled, který se taktéž odráží ve světě vůní Calvin Klein, skvěle vystihuje aktuální pohled na ducha doby. V dnešním článku si společně posvítíme na limitované letní edice – unisex vůně, se kterými překonáte sami sebe.

Na začátku všeho byl muž a žena

Rok 1994 byl pro značku Calvin Klein zlomový. Byla jedna z vůbec prvních, která přišla na trh se zcela novým typem vůně – unisex. Prestižními cenami ověnčená aromatická vůně CK One, představovala mezník, který dal v následujících letech vzniknout více než 20 reinterpretacím této nadčasové vůně pro muže i ženy.

CK One

CK One

Vyjmenováním všech variant bych Vás asi uspala, proto vypíchnu jen několik z nich: CK One Shock, CK One Scene, CK One Red, CK One Graffiti, CK One Electric,…  Calvinu Kleinovi se právě těmito vůněmi daří vystihnout moderní podstatu mužů a žen. Právě i proto patří vůně CK One k No.1 mezi unisex vůněmi.

CK One Summer 2014

Vůbec první limitovaná edice CK One Summer byla na trh uvedena v roce 2004. Kdo ví, jestli již tenkrát Calvin Klein počítal s tím, že budou jeho letní edice sklízet rok co rok úspěchy. 2004 byla svěže citrusová a lehce aromatická vůně, která byla vystavěna na tónech exotického kiwi a citrusů. Dalšími nevšedními složkami byly kaktus a list borůvky.

This slideshow requires JavaScript.

Každý rok Calvin vytáhl ze šuplíku novou letní limitku. Zákazníci, kteří si již léto bez této svěží vůně nedokázali představit, každý rok netrpělivě očekávali, čím letos jejich oblíbenou letničku ozvláštní. My si blíže představíme dvě z nejnovějších.

V lednu 2014 módní dům Calvin Klein v rámci své každoroční tradice uvedl na trh limitovanou vůně CK One Summer pro rok 2014. Je vůní mladistvého a svobodného ducha, plná hravosti a až elektrizujícího chladivého závanu svěžesti. Vůně na léto jako stvořená, vlastně jako vždy. Horký písek, moře, skvělá hudba a koktejly – to vše posloužilo jako inspirace pro vznik verze 2014.

Calvin Klein CK One Summer 2014

Calvin Klein CK One Summer 2014

Letní unisex vůně se představuje v již kultovním flakónu, který je pro rok 2014 zbarven do tyrkysových a zářivě žlutých odstínů. Nabízí zcela nový pohled na šťavnaté citrusové plody, vodní a aromatické poznámky. Tato nová formulace se otevírá vzrušujícími tóny limetky a grapefruitu, které přislazuje meloun. Postupně se v celé kompozici prosazuje pulsující vůně tequily, kterou doplňuje frézie a cypřiš. Základ tvoří kokosová voda, drcený cukr a cedr.

Je čas na letošní CK One Summer

Prosluněná pláž, lenošivé posedávání u hotelového bazénu, už aby to bylo. Letošní CK One Summer 2015 je odrazem nekončící letní pohody a relaxace. Vůně je svěží, energická a doslova z ní sálají aromatické citrusy.

Calvin Klein CK One Summer 2015

Calvin Klein CK One Summer 2015

Jen si to představte – rajská pláž, teplé slunce a křišťálově čistá voda průzračného moře. Šumivá a aromatická vůně je vystavěna na třech hlavních prvcích – ginu, okurce a jantaru. Úvod přichází jako vždy s citrusovou svěžestí, tentokrát však souběžně s oblíbeným letním koktejlem ginem s tonikem. V srdci smysly probouzející badyán skvěle doplňuje stopy jantarového dřeva v základu, které evokuje opálenou pleť. Kultovní láhev pro tentokrát získala design připomínající bílé písčité pláže, tyrkysově modré moře a modrou oblohu.

Sice nejsem vědma, ale troufám si tvrdit, že i nadále budou každoročně limitované letní edice do portfolia přibývat. Našli jste i Vy mezi vůněmi z parfémové dílny Calvin Klein tu svou?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This