Multifunkční balzámy Maybelline Baby Lips Balm & Blush

| 27.2.2017 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Možnost využít jeden kosmetický produkt při líčení hned několika způsoby skýtá mnohé výhody – ušetříte čas i peníze, aplikaci zvládnete snad i poslepu a při cestách ušetříte prostor v kufru díky rapidně menšímu množství produktů v kosmetické taštičce. Víceúčelové balzámy Maybelline Baby Lips Balm & Blush dodají během okamžiku vašim rtům i tvářím něžný nádech barvy. Jak využít jejich potenciál naplno?

Multifunkční balzám pro přirozený vzhled

Bez tvářenky si již dnes málokterá žena dovede představit svůj každodenní make-up. Také se vám ale občas stane, že ráno zaspíte a absolutně nestíháte? Pak oceníte vychytávku v podobě balzámů Maybelline Baby Lips Balm & Blush.

Existují hned čtyři různé odstíny, všechny s vlastní rozdílnou vůní. Jsou navrženy tak, aby dodaly tváři přirozený a barevně sjednocený vzhled. Tvarově se na první pohled podobají kultovním EOS balzámům – i Maybelline Baby Lips Balm & Blush mají pohodlný a praktický kulovitý tvar opatřený šroubovacím víčkem.

Maybelline Baby Lips Balm & Blush

Maybelline Baby Lips Balm & Blush

Postup aplikace na tváře:

Díky revolučnímu tvaru snadno i na cestách dodáte svým tvářím přirozenou a zdravou barvu.

  1. Naneste malé množství Maybelline Baby Lips Balm & Blush podél lícní kosti až k jablíčkům tváře (nejplnější část tváře při úsměvu).
  2. Pomocí prstů jemně rozetřete do ztracena.
  3. Chcete-li vytvořit intenzivnější začervenání, přidejte jednoduše více barvy.

Maybelline Baby Lips Balm & Blush jsou ale prezentovány také jako zvlhčující balzámy na rty. Složení posíleno o antioxidanty bohaté na vitamin E poskytnou vašim rtům až 4 hodinový pocit hydratace. Za sebe mohu konstatovat, že rty nijak nelepí, po aplikaci jsou hladké, decentně zbarvené a vláčné. K době působení jsem však trochu skeptická – 4 hodiny je trochu přehnané marketingové tvrzení výrobce.

Maybelline Baby Lips Balm & Blush

Maybelline Baby Lips Balm & Blush

Pro mladé slečny je však Maybelline Baby Lips Balm & Blush trendy kosmetickým kouskem za málo peněz, se kterým mohou zkoušet nové a nové make-upy. Jaký je můj názor?

V tomto chladnějším počasí zanechává Baby Lips Balm & Blush na tvářích zbytečně mastný film (na kůži trochu lepkavý, který se však dá zamaskovat pudrem). Do bazénu, v létě k vodě či na pláž však bude v pohodě. Nemusíte se bát že to s aplikací přeženete – odstín je velmi decentní, barví jen lehounce.

Doma tedy raději sáhnu po klasické pudrové tvářence, ale až v létě vyrazíme na dovolenou či jen tak na batůžkový trip, Maybelline Baby Lips Balm & Blush přihodím do kosmetické taštičky.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This