Multilíčidlo: Jak ho používat?

| 13.10.2015 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Je malé, ale zatraceně šikovné! Multilíčidlo Vám ušetří nejen hromadu času, ale také peníze. Zapomeňte na hodiny strávené každé ráno před zrcadlem. Poradíme Vám, jak ušetřit čas i peníze.

Snadno a hlavně rychle

Multilíčidlo Shine Ritual od Dermacolu jsem testovala už v létě a obstálo na výbornou i ta neskutečná horka, která panovala v Česku. Používat jej však můžete směle dál po celý rok. Jak je malé, tak je šikovné a hlavně praktické. Většinou nemám po ránu moc času na zdlouhavé líčení, a proto vždy ocením nějakou tu praktickou vychytávku, díky které můžu vyrazit mezi lidi během chvilky.

Dermacol Shine Ritual multilíčidlo

Dermacol Shine Ritual multilíčidlo

Tenhle malý zázrak od Dermacolu můžete mít u sebe po celý den a nemusíte tak s sebou vláček celou kosmetickou taštičku. Stačí pár jednoduchých tahů a budete opět vypadat skvěle.

Obecně mám spíše záporný názor na produkty typu 2v1, proto jsem se trochu obávala, aby multilíčidlo nezavánělo něčím obdobným. Naštěstí tomu tak vůbec není.

Použijete ho na cokoli

Multilíčidlo je baleno v malém praktickém balení. Díky přirozeným odstínům a jemné perleti nemusíte přemýšlet nad barevným laděním – jednoduše nanesete a jdete. Během chvilky svou tvář rozzáříte a budete vypadat svěží a přirozeně sexy. Díky krémové konzistenci se velice snadno nanáší.

Multilíčidlo Dermacol Shine Ritual Eye-Cheeks-Lips

Multilíčidlo Dermacol Shine Ritual Eye-Cheeks-Lips

TIPY NA POUŽITÍ:

  • na oči – místo očních stínů (dodá očím smyslný lesk) nebo naneste světlý odstín pod obočí
  • na rty – naneste nejprve hydratační balzám a poté lehce vklepejte multilíčidlo do rtů
  • na tvář – meruňkový odstín stačí lehce vklepat prsty na jablíčka tváří
  • na dekolt – pro chvíle, kdy chcete vypadat opravdu sexy

Aplikace je snadná jako facka – vybraný odstín naneste např. na tvář a krouživými pohyby rovnoměrně zapracujte do ztracena. Odstíny můžete mezi sebou jednoduše míchat a tónovat dle potřeby.

odstíny multilíčidla

odstíny multilíčidla

Jak už jsem psala, multilíčidlo Shine Ritual od Dermacolu je k dostání v přirozených béžových a meruňkových tónech. Pokud dáváte přednost výraznějšímu každodennímu líčení, asi budete muset sáhnout po jiné alternativě. Pro trendy nude make-up je však multilíčidlo jasnou jedničkou.

Co Vy na to? Vyzkoušíte jej také? Máte zkušenost s jiným multilíčidlem?

[Celkem: 2    Průměr: 3/5]
Share This