Musíte je mít! Vánoční dárky za babku

| 18.12.2015 | Novinky, Tipy a inspirace | 2 Komentáře

Každý dárek, i ten nejmenší, dokáže ve tváři vykouzlit upřímný úsměv, pokud je darovaný s láskou. A radost blízkého přítele je k nezaplacení. Tak proč ještě na poslední chvíli nepřihodit pod vánoční stromeček o pár balíčků navíc? Vybrala jsem pro Vás takové dárky, které opravdu potěší, ale zároveň nezrujnují Vaši peněženku.

Čím potěšit dobrou kamarádku?

O Vánocích bychom rozhodně neměli zapomínat na své blízké přátelé. Právě oni jsou mnohdy jediní, kdo s Vámi sdílí Vaše trable a životní peripetie, komu se můžete svěřit opravdu se vším, kdo Vás povzbudí při rozchodu. Zkrátka a dobře, takový dobrý přítel pro Vás udělá během doby, co se znáte, opravdu hodně. Rádi byste darovali alespoň nějakou drobnost? Tady jsou naše tipy na dárky za pár korun:

Frais Monde parfémované oleje

Frais Monde parfémované oleje

Malý voňavý dárek rozhodně nikoho neurazí a jistě vždy potěší. Máte-li v oku alespoň trochu její vkus na vůně, mám pro Vás tip na opravdu nevšední a originální dárek. Již jsem několikrát psala o parfémovaných olejích Frais Monde. Vaše bystré oko jistě zpozornělo, a to zcela oprávněně.

Frais Monde oleje jsou zabelené zatraceně roztomilé, co myslíte?

Frais Monde oleje jsou zabelené zatraceně roztomilé, co myslíte?

Tyhle rozkošné skvosty a hlavně rarity mezi všemi parfémy by neměly uniknout Vaší pozornosti. V nabídce je více než 40 druhů. Rozhodně tedy je z čeho vybírat. V nabídce naleznete samozřejmě i vůně pro muže. Abyste ušetřili ještě více, teď před Vánoci na celý sortiment parfémovaných olejů můžete využít slevu 20 %. Seženete je tak již za méně než 150 Kč. To jde, co myslíte?

Chci nakoupit parfémované oleje Frais Monde.

Znáte značku oblíbené vůně nejlepší kamarádky? Ale nemůžete si dovolit koupit ji celé velké balení? Překvapte ji koupí miniatury. Věřte, že nic roztomilejšího ještě neviděla.

This slideshow requires JavaScript.

Rozhodně můžete sáhnout po lehce praktickém dárku jakým je řasenka. Tu ocení a hlavně využije snad každá žena. Mým osobním tipem jsou pak řasenky od značky Bourjois Paris. Jejich kvalitou budete mile překvapeni a co potom ta cena? Jednoduše sázka na jistotu.

Řasenka od Bourjois paris

Řasenka od Bourjois paris

Zavítat můžete i mezi parfémy celebrit, kde naleznete mnohé velmi povedené vůně za leckdy až směšnou cenu. Jistě potěší i balíček kvalitní sprchové, tělové či vlasové kosmetiky.

Pokud chcete opravdu ušetřit, mrkněte na nabídku vlasové kosmetiky KallosLoni na Vánoce jsem si jen tak z hecu a zvědavosti koupila čokoládovou vlasovou masku. Cena je opravdu až směšná – 1000 ml za necelých 100 Kč? Vůně hořké čokolády, která vlasy ovoní, vlasy jsou pevné, zdravé, necuchají se.

Vánoce nejsou plejádou předražených dárků, ale jsou časem setkání, lásky a rodinné pohody. Hlavně nepanikařte a klidně chybějící dárky vyrobte sami doma. Uvidíte, že se setkáte s kladným ohlasem.

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This