Naloďte se společně s Pasta del Capitano

| 24.9.2015 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 2 Komentáře

Před několika měsíci jsem se zamilovala do vintage zubních past Marvis. Zaujalo mě nejen jeho balení, ale i výběr netradičních příchutí. Před pár dny mi kamarádka říkala, že narazila na podobné zubní pasty od italské značky Pasta del Capitano (v překladu: Kapitánova pasta). Neváhaly jsme a objednaly si na Elnino.cz dva kousky na zkoušku.

Něco málo o historii značky Pasta del Capitano

Ještě předtím než začnu povídat o produktech, ráda bych Vás seznámila se značkou Pasta del Capitano. Říkáte si, proč zrovna Capitano? Zakladatel Clemente Ciccarelli byl nejen kapitán savojské kavalérie, ale shodou okolností i farmaceut. A že se tomuto chlapíkovi jeho nápad povedl potvrzují i následující počty.

Pasta Del Capitano

Pasta Del Capitano

1905 (datum založení) + 110 = 2015

Přesně tak! Více než sto let kvality, která neomrzela a naše ústa rozhodně jen tak neomrzí.

Na počátku minulého století přichází revoluce v ústní hygieně – stop zubnímu prášku a vítej zubní pasto! Italská značka Pasta del Capitano roste a rychle dobývá ústa všech Italů. Za tímto úspěchem se skrývá dobrá strategie a již zmiňovaná kvalita. Samozřejmě, že postupem času došlo k pár změnám, ale cíle jsou stále stejné – neodchýlit se, být věrný svým kořenům a nezradit své zákazníky.

Stále svěží a provoněný dech

Je čas Vám prozradit, jaké že to dva kousky jsme pořídily. Kamarádka zkusila bělící pastu Pasta Del Capitano Whitening (italsky SBIANCANTE) a já, i když jsem nekuřák, vybrala PER FUMATORI Smokers Pasta del Capitano.

Pasta Del Capitano

Pasta Del Capitano

První zmiňovaná zubní pasta obsahuje patentovanou molekulu, která uvolňuje aktivní kyslík s bělícími účinky a hned po prvním použití odstraní až 99% bakterií. Co dále? Neobsahuje parabeny a nepoškodí dásně a zubní sklovinu.

Zubní pasta Pasta Del Capitano Smokers Toothpaste účinně bojuje proti zubnímu kameni a i zde nenajdete parabeny. Ptáte se na chuť? Celkem pikantní – máta peprná to jinak ani neumí.

Ráda bych vyzkoušela i zbylé tři druhy. Zubní pasta A-C-E se jmenuje podle vitamínů, které obsahuje. Má se postarat o celou ústní dutinu a „chutnat“ po mátě peprné, mentolu a mátě kudrnaté, která umí překvapit svou výraznou aromatickou chutí.

Taktéž i zubní pasta Pasta Del Capitano Natural Herbs (italsky ERBE NATURALI) vyčistí perfektně naši ústní dutinu. Jak již název napovídá, tenhle kousek obsahuje mikrogranulky a výtažky z přírodních bylin jako pupečník asijský, echinacea, hloh a lišejník islandský.

Poslední pán na holení je zubní pasta Pasta Del Capitano Original Recipe (italsky RICETTA ORIGINALE). Tenhle kousek je zajímavý tím, že díky této zubní pastě je značka Pasta del Capitano tam, kde je. Světlo světa spatřila již v roce 1905 a ihned se stala „numero uno“ mezi lidmi. Její obliba je způsobená svým nezaměnitelným složením: lístečky hvozdíku (karafiátu), máta kudrnatá a skořice. Parádička, viďte?

Každodenní péče o zuby se stane zábavou.

Každodenní péče o zuby se stane zábavou.

Byla jsem překvapená, že Pasta del Capitano neprodává jen zubní pasty, ale v jejich bohaté nabídce naleznete i ústní vody, kartáčky, žvýkačky a zubní elektrické kartáčky. A čí tvář je na tomto originálním balení? Je to sám zakladatel. Jeho syn Nicola Ciccarelli se tímto rozhodl svého tatínka poctít.

A kterou příchuť byste si vybrali pro svůj svěží dech a zářivý úsměv?

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This