Námořník John Varvatos Artisan Blu a jeho posádka

| 4.7.2018 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

S citrusově-dřevitou vůni John Varvatos Artisan Blu máme možnost navštívit opravdový, nezkažený ráj. Z čeho je složená posádka a kdo že je zakladatel této značky John Varvatos?

Lákalo Vás někdy mít loď, se kterou byste se plachtili po širém moři, měli vítr ve vlasech, byli nasáklí solí a opálení? Mít neomezený budget a těšit se na bílý písek v Karibském moři či obrážet řecké ostrovy? Pročistit si hlavu a užívat daného okamžiku? Je na čase zvednout kotvy. Pánská vůně Artisan Blu je tady.

John Varvatos

Proč řecké ostrovy? Protože rodina tohoto amerického návrháře pochází z Řecka (přesněji z ostrova Kefalonia). John Varvatos patří ve světě módy ke zvučným jménům a jedincům, kteří se mohou pyšnit spoluprací s prestižními značkami jako např. Ralph Lauren, Calvin Klein. V roce 2000 dosáhl John Varvatos velké popularity díky prestižní spolupráci se značkou ConverseJohn Varvatos se převážně soustředí na pánskou módu, nabízí ležérní styl, od oblečení, přes boty, batohy, brýle, ale zabrousil i do světa vůní.

Pánská vůně John Varvatos Artisan Blu

Pánská vůně John Varvatos Artisan Blu

Kdo bude na palubě pánské vůně Artisan Blu?

Dobrodružství začíná náborem spolehlivé posádky, což není nikdo jiný než bergamot, hořký pomeranč a chayote. Ti se velmi dobře znají s bazalkou a francouzskou levandulí. Pokud si přejeme strávit nezapomenutelné prázdniny, musíme mít správný základ. Při jednom úsvitu při plavání s delfíny (Už je to moc? Dobře, ubereme.). Při rochtání v moři se seznámíme s pelargónií, květy pomerančovníku, šalvějí, kosatcem a palmarosou. Tato květinová grupa vnese na loď přátelskou atmosféru, která vydrží až do večerního setkání s dalšími přáteli na pevnině. Pačuli, cedr, borovice, pistácie, tamaryšek – známá parta, která oživí každé setkání a ukáže, co se v nich skrývá.

Flakón

Tak jako ostrovy jsou pokryté palmami a plážemi, tak flakón vůně John Varvatos Artisan Blu je pokrytý sítí. Snad chtějí mít námořníci přichystanou záložní síť na chytání ryb. Osobně bych koupila vůni už kvůli vzhledu flakónu. Nebesky modrý flakón s uzávěrem, kde je modře vrytý název vůně a originální nápad se síťkou evokuje příchod léta, slunce a chuť se jít svlažit do vody.

A dál?

I další pánské vůně John Varvatos se chlubí originálním „krytím“ flakónu, které obsahují vesměs výrazné vůně ozvláštněné černým pasažérem na palubě. V galerii máme možnost vidět toaletní vody John Varvatos Artisan (citrusová vůně protkaná aromatem bylinek) či John Varvatos Artisan Acqua (kombinace květin, koření a pryskyřice).

Pánské vůně John Varvatos jsou cenově dostupné, nabízí smyslné vůně a originální design. Máte-li i vy nějakou zkušenost, podělte se prosím s námi o ni.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This