Nečekaná a nadčasová, to je novinka od Zadig & Voltaire

| 23.10.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Hoďte konvence za hlavu. Vy přece zvládnete cokoliv! Nečekaná novinka roku 2018, dámská vůně Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything, představuje inovované moderní pojetí nespoutané ženské krásy a půvabu. Ideální volba pro moderní ženu s mladistvým duchem. Tak osvoboďte svou osobnost a pusťte se do všeho, pro co se sama rozhodnete.

Zvládnete vše, pro co se rozhodnete

V polovině srpna 2018 uvedl pro mnohé méně známý módní dům Zadig & Voltaire na trh novou dámskou vůni Girls Can Do Anything. Jak již sám název napovídá, hlavní myšlenkou koncepce vůně je osvobodit ducha moderní ženy od omezujících konvencí.

Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything

Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything

Nejen módní kolekce, ale i vůně značky Zadig & Voltaire se vyznačují moderním minimalistickým stylem a smyslem pro detail. Proto když před 2 lety tvůrčí ředitel M. Gillier přišel s vizí nové vůně, měl jasnou představu o vůni vytvořené pouze z několika čistých ingrediencí, které ovládnou klíčový dojem z vůně.

Kapradina v dámské vůni?

Trochu odvážné rozhodnutí vedlo ke vzniku něčeho opravdu nečekaného. Dámská vůně Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything je totiž vůbec první dámskou fougere vůní. Pro někoho trochu podivné akordy kapradiny však byly mistrně nakombinovány s lahodnou hruškou, tonkou, pižmem a vanilkou.

Netradiční novinka roku 2018

Netradiční novinka roku 2018

Kapka bergamotu a křupavá hruška v úvodu společně s pomerančovým květem stimulují první čichové dojmy. Prvních 10-15 min tak na mne působí trochu ostřejší, záhy však nastoupí pižmově-sladké pokušení. Čekali byste v srdci vůně Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything květy, které by dodaly ženskost? Takové prvoplánové rozhodnutí od tak specifické vůně nelze očekávat. Fazole tonka, to je ona složka, která ve značné míře utváří charakter novinky roku 2018.

Složení vůně

Složení vůně

Díky opravdu bohaté dávce sladké vanilky, pižma a suchého dřevitého základu (se špetkou zemitého podtónu díky kapradině) se může vůně Girls Can Do Anything pyšnit 12-14 hodinovou výdrží. Osobně doporučuji právě díky dřevitému podtónu vůni zásadně testovat přímo na pokožce. Na testovacím papírku na mne vůně působila diametrálně odlišně. Šokující a netradiční pojetí vanilky je to, co na vůni Girls Can Do Anything budete milovat.

Libujete-li si v netradičních vůních tipu Thierry Mugler Aura, budete z novinky Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything nadšeni stejně jako já.

[Celkem: 1    Průměr: 3/5]
Share This