Nechte se svést přitažlivou novinkou Beyonce Heat Seduction

| 21.11.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 3 Komentáře

Nad parfémy celebrit nemusíte hned krčit nos a předvídat katastrofu. V minulosti jsme se hned několikrát přesvědčili, že i vůně nesoucí jméno slavné tváře, mohou být vynikající a mohou získat prestižní ocenění. Oblíbená značka Beyonce představila zlatou novinku – dámskou vůni Heat Seduction, která představuje zcela nový způsob svádění. Jaká je?

Osobní, nevtíravá, přitom originální

„Dívá se na tebe smyslným pohledem. Láká tě svou svůdnou krásou. Připrav se na to, že budeš sveden.“ Těmito slovy představila značka Beyonce nový parfém Heat Seduction. Řada Heat představuje již několik verzí (pokud se nepletu, tak Heat Seduction je již osmá v pořadí) svůdných, ale jinak nekomplikovaných vůní vhodných pro každodenní nošení.

Beyonce Heat Seduction

Beyonce Heat Seduction

I Heat Seduction je vystavěna na nejoblíbenější květině zpěvačky – květu orchideje, konkrétně pro milovníky botaniky květ z rodu Cymbidium. Je jedním z nejexotičtějších druhů, světle zelené barvy, rostoucí hluboko v divoké džungli. Vůně tohoto druhu je přitažlivá a velmi ženská.

Víc než jen lákavá vůně se otevírá exotickou směsicí sladkého ovoce a koření. Srdce je tvořeno působivou kombinací květu orchideje, zázvoru a frézie zabalenou do smyslného pozadí z jantaru, pižma a pryskyřice.

Orientálně-květinová novinka Beyonce Heat Seduction je zatím nejméně sladkou vůní z celé řady Heat. Pro mne je favorit a rozhodně doposud nejpovedenější vůní této značky. Vůně se drží blízko kůže, není nijak přehnaně vtíravá, ani přeslazená, oproti ostatním vůním z řady Heat je díky jantaru a pryskyřici orientálně laděná. Výdrž je úměrná ceně.

Jaký je Váš názor na novinku Heat Seduction? Vyzkoušeli jste i další vůně od značky Beyonce?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This