Jak na to: Nehty v plamenech

| 16.9.2014 | Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Hoří! Ale ne, nebojte. Podzim už se hlásí o slovo, proto jsme se rozhodli Vás trochu zahřát. Máme pro Vás jednoduchý manuál, jak snadno sama doma docílíte netradičního designu Vašich nehtů.

Co budu potřebovat?

  • tmavý podkladový lak na nehty
  • červený lak na nehty s tenkým aplikačním štětečkem
  • odlakovač
Vše potřebné koupíte zde
Nehty s plameny

Nehty s plameny


 

Jak na to?

Tento design bude z počátku vyžadovat trochu více cviku, ale věřte, že u druhého či třetího nehtíku již budete vědět jak na to.

Podklad nehtů bude tmavý. Můžete zvolit černou, hnědou či šedou barvu. Záleží pouze na Vaší fantazii a aktuální náladě, případně na tom, který lak máte momentálně po ruce. Ideální jsou matné laky na nehty nebo laky s jemným leskem. Nedoporučujeme použití tmavých perleťových laků nebo s třpytkami.

Nehty s plameny 2 zdroj: bit.ly/1uQRIIw

Nehty s plameny zdroj: bit.ly/1uQRIIw

To však neplatí o kontrastní barvě – v našem případě barvě plamenů. Můžete zvolit jakýkoli odstín červené, s třpytivý, s perletí nebo jakýmkoli jiným efektem. Co je pro aplikaci plamenů nejdůležitější je tloušťka štětečku. S běžnou šíří aplikátoru vytvoříte max. dvě nevzhledné šmouhy, které moc plameny připomínat nebudou. Proto je důležité pořídit si lak s opravdu tenkým štětečkem. Rychlejšími tahy vytvoříte hořící plameny.

Pokud jste pravák, doporučujeme začít s aplikací na levé ruce. Pokud se něco nepovede dle Vašich představ, odlakovač vše rychle spraví. Fantazii se meze nekladou.

Náš tip

Lak na nehty Sally Hansen Big Matte Top CoatPro matný vzhled Vašich nehtů použijte lak na nehty Sally Hansen Big Matte Top Coat. Je to extrémně matný lak, díky kterému Vaše nehty nejen získají netradiční design, ale i perfektní zpevnění. Je bezbarvý a můžete jej tak použít na jakýkoli lak na nehty. 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This