Nejlepší bronzer? Přece Guerlain Terracotta 4 Seasons

| 25.7.2016 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 7 Komentářů

Značka Guerlain se právem řadí mezi nejoblíbenější značky světa, a to nejen kvůli svým neopakovatelným parfémům, ale i díky své bezkonkurenční a luxusní kosmetice. Do světa dekorativní kosmetiky Guerlain přispěl hned několika revolučními produkty, které zcela změnily pohled na svět kosmetiky. Kultovním produktem je i bronzer Guerlain Terracotta 4 Seasons. V čem je tak výjimečný?

BRONZER POUŽITELNÝ 365 DNÍ V ROCE

Žádná jiná značka na mě v kosmetickém průmyslu nezapůsobila více než Guerlain a žádný jiný produkt na mě nezapůsobil více než právě bronzer Guerlain Terracotta 4 Seasons!  Ani se nedivím, že se ve světě každých 30 sekund prodá alespoň jeden bronzer Terracotta. Proč po něm touží každá kosmetická nadšenkyně? V čem spočívá jeho kouzlo?

Bronzující pudr Guerlain Terracotta 4 Seasons

Bronzující pudr Guerlain Terracotta 4 Seasons

Důvodů je hned několik. Žádný jiný bronzer se nemůže pyšnit univerzální použitelností po celý rok. Guerlain Terracotta 4 Seasons díky svým 4 použitým odstínům umožňuje měnit odstín dle jednotlivého ročního období, případně použít univerzální směs všech čtyř.

Byl vytvořen v souladu s moderními inovace, vysokou kvalitou a důrazem na výjimečný pocit luxusu, jak je to u Guerlainu zvykem. A že luxusu si v tomto případě užijete opravdu dosyta. Bronzer Guerlain Terracotta 4 Seasons totiž obsahuje prášek z ryzího zlata, díky kterému se může bronzer pyšnit nejen přidanými antioxidačními účinky, ale hlavně jedinečným zlatavým prozářením pleti bez zbytečného a vyumělkovaného třpytu třpytek. Jedním slovem wauu!

Guerlain Terracotta 4 Seasons

Guerlain Terracotta 4 Seasons

Kromě toho má bronzující pudr i ochranný faktor SPF 10 – chrání tedy Vaši pokožku, zatímco se vyhříváte na slunci. V neposlední řadě musím jako parfémová maniačka kladně zhodnotit i tajemnou vůni – jemnou, s kouskem pařížského půvabu.

GUERLAIN NAVŽDY ZMĚNÍ ZPŮSOB, JAKÝM POUŽÍVÁTE BRONZER

Řada Terracotta 4 Seasons má v nabídce hned několik barevných kombinací. Od 00 Nude odstínu, pomocí kterého jen velmi decentně zvýrazníte kontury obličeje a dodáte mu velmi jemný efekt opálení, až po sytý odstín 08 Ebony, vhodný převážně pro čokoládově opálené krásky.

Jednotlivé odstíny (zdroj: oficiální stránky značky Guerlain)

Jednotlivé odstíny – odstíny jsou pouze orientační. (zdroj: oficiální stránky značky Guerlain)

Po dlouhém přemýšlením, který zvolím, jsem nakonec sáhla po odstínu 04 Moyen – Blondes. Užila bych ale i decentní odstín 00 Nude. Teď přes léto si mohu klidně dopřát vykonturovat obličej i pomocí nejtmavšího odstínu. V zimě pak rozhodně sáhnu jen po nejsvětlejší části. Po celý rok tak můžete postupně měnit odstíny dle libosti, vše pouze s jedním jediným produktem! Kombinací všech 4 odstínů však rozhodně také nešlápnete vedle. Pro eliminaci jednotlivých odstínů doporučuji spíše menší štětec.

Bronzer Guerlain Terracotta 4 Seasons

Bronzer Guerlain Terracotta 4 Seasons

Dříve jsem bronzer používala spíše výjimečně – nenarazila jsem na takový, který by mému odstínu pleti dokonale sednul. Většina bronzerů dodává pleti spíše na první pohled viditelné falešné opálení v podobě nevzhledné oranžové záře. Guerlain Terracotta 4 Seasons je však zcela jiný – perfektně přilne k pleti díky ultra jemnému prášku a odstíny působí víc než přirozeně. Intenzitu můžete zvolit dle aktuální chuti, nálady i příležitosti.

Proslunění pleti je tak jemné, přirozené a bez umělých třpytek. Guerlain Terracotta 4 Seasons je totiž jedním z mála bronzerů na trhu (nanepadá mne snad ani žádný jiný), který je matný a zcela bez třpytek. přitom ale díky obsaženému zlatému prášku dodá pleti potřebné prozáření. Jedním slovem dokonalost sama!

This slideshow requires JavaScript.

A nejde nezmínit jeho výjimečnou výdrž. Zdá se, že vydrží tak dlouho, jak budete chtít. Ačkoli je jeho pořizovací cena vyšší (je to přeci jen Guerlain), mnohonásobně se vám vyplatí do něj zainvestovat! Díky jeho univerzálnímu použití a praktičnosti si vystačíte po celý rok jen s jedním produktem. Nemusíte tedy kupovat 4 méně kvalitní bronzery, které se Guerlain Terracotta 4 Seasons nemohou rovnat.

Jaká je aktuální cena bronzeru Guerlain Terracotta 4 Seasons?

Investice do produktu, který se stane základem Vaší kosmetické taštičky po celý rok, kdykoli budete chtít vypadat zářivější, se rozhodně vyplatí. Dopřejte si denně kapku luxusního života. Guerlain Terracotta 4 Seasons je nejlepším kosmetickým dárkem, který si můžete přát.

[Celkem: 5    Průměr: 3.8/5]
Share This